Skupina IMT Smile prichádza s novým albumom SRDCE ROZUM BOULEVARD.

Pred pár týždňami skupina IMT Smile vydala nový singel MIESTO. Singel bol rovnako predzvesťou nového a dlho avizovaného albumu.

„Veľmi sa teším z tohto albumu. A veľmi mu verím. Sú to piesne, ktoré sme tvorili od leta 2019, kedy vznikla filmová Príliš osobná známosť s Nikol Štíbrovou, až do marca 2021. Okrem spomínanej piesne s Nikol sme album nahrávali v Birdland štúdiu pri Manínskej tiesňave. Nádherné miesto. Absolútny kľud. A aj to bolo veľmi dôležité pre samotné nahrávanie.

Ako prvú sme nahrali pieseň Navždy a postupne počas tohto obdobia sme absolvovali niekoľko nahrávacích session“  Približuje vznik albumu líder IMT Smile Ivan Tásler. 

„Na albume SRDCE ROZUM BLVD máme niekoľko hostí. Okrem Bena Cristovaa, ktorý je s nami v piesni Miesto je na albume aj Nela Pocisková. Nela vniesla do piesne Dážď silnú emóciu. Netradične máme na albume aj song v angličtine kde spolu s nami spieva reggae umelec pôvodom z Jamajky Winston Reedy. Pieseň Peaceful village je o jednej nádhernej pláži a hippie dedinke, z ktorej sa po čase stalo jedno veľké stavenisko plné hotelov a kasín.“

Na nové skladby sa môžu fanúšikovia tešiť aj na pripravovaných koncertoch IMT Smile. Prvé dva koncerty na Amfiteátri v Banskej Štiavnici v dňoch 4 a 5. júna sú už vypredané. Ďalšie termíny však budú čoskoro nasledovať. Viac o pripravovaných koncertoch nájdete na stránke  https://imtsmile.com/#koncerty. Avšak nové skladby si môžete vypočuť aj 2 videoklipoch (lyric video), ktoré IMT Smile pripravili ako dokonalú ochutnávku nového albumu SRDCE ROZUM BOULEVARD, ktorý na CD a digitálne vychádza 13.mája. O 2 týždne neskôr  vychádza aj na nádhernom vinyle.

„Album vychádza nielen digitálne a na CD ale tiež aj na red clear vinyle. Červená farba a magická atmosféra obalu LP dopĺňa celú vizuálnu stránku diela, ktorú pre skupinu pripravil Peter Ivan, ktorý s kapelou spolupracuje od roku 2002 “ uzatvára Ivan Tásler

1.IMT Smile  SRDCE ROZUM
2.IMT Smile a Ben Cristovao  MIESTO
3.IMT Smile  TU ALEBO TAM
4.IMT Smile  I WANT YOU
5.IMT Smile a Nela Pocisková  DÁŽĎ
6.IMT Smile  NAVŽDY
7.IMT Smile a Winston Reedy  PEACEFUL VILLAGE
8.IMT Smile  Z OČÍ DO OČÍ
9.IMT Smile  AKO JEDEN
10.IMT Smile a Nikol Štíbrová  PRÍLIŠ OSOBNÁ ZNÁMOSŤ
2021 Universal Music

https://imtsmile.lnk.to/SRDCEROZUMBLVD

Zdroj: TS