Skupina Fuera Fondo má nový videoklip!

Dej zameraný na drobné ľudské radosti, na všedné, no aj napriek tomu zmysluplné ľudské príbehy. Aj o tom je nový videoklip kapely FUERA FONDO k skladbe s príznačným názvom Srdce dobre vie, že …

Chlapci nelenili a začiatkom roka pripravili svojim fanúšikom hneď niekoľko noviniek, Okrem toho, že vo svojich kruhoch privítali nových členov, poctivo zapracovali na príprave druhého albumu a onedlho odštartujú svoje veľké československé turné.

Skladba Srdce dobre vie, že … je treťou piesňou z nového CD Žúrový kráľ. Je akousi výpoveďou o všednom živote, o tom, že aj keď veci neplynú vždy podľa našich predstáv, treba si vedieť brať ponaučenie.  A radovať sa aj z mála.

V rovnakom duchu skupina poňala aj videoklip. Prelínanie úsmevných scén so zábermi každodenného života ľudí rôznych vekových vrstiev a rôzneho charakteru nepochybne zaujme.  Aj keď divák sleduje len malé zlomky ich príbehov, samotný videoklip na neho pôsobí svojou nesmierne pozitívnou energiou a úprimnosťou hlavných aktérov.

ff1

V klipe sa objavuje známa tvár českého mentalistu,  Jakuba Vosáhla, či slovenskej ochotníckej herečky Anešky Dominovej, ktorá si zahrala vo filmoch Muzika, Eštebák alebo v seriáli Dedičstvo.

Zdroj: Fuera Fondo