SETA label NIGHT @ Nu Spirit club!

Nezavisle slovenské hudobné vydavateľstvo Seta Label oslavuje 4. výročie svojho vzniku v bratislavskom clube Nu Spirt v sobotu 11.augusta…

Na prelome mája a júna ubehli 4 roky odkedy sa po prvý krát na najväčšom internetovom shope s elektronickou hudbou beatporte objavil ambiciózny projekt slovenského umelca Funkatrona Seta label.

Za štyri roky label prešiel mnohými žánrovými zmenami od minimalu, techna až po tech house. Neskôr, keď label prevzali ľudia od Housemusic.sk stal sa základňou pre ten najkvalitnejší deep house, a dnes je vo svete etablovaným menom, ktoré sa môže pýšiť niekoľko tisícovou základňou fanúšikov. Svedčia o tom mená, ktoré sa rozhodli so značkou Seta spolupracovať, medzi inými Mihai Popoviciu, Luigi Rocca, Kolombo, Karol VII a MB Valence, Someone Else, Angy Kore, Jay Tripwire, Dapayk, Evren Ulusoy, Pol_on, Dale Howard…

V budúcnosti môžeme teda čakať ďalšie skvelé releasy a predovšetkým veľa slovenskej muziky, pretože jeden z cieľov Seta labelu bude aj propagácia slovenských umelcov vo svete.

label info: www.setalabel.com | facebook.com/setalabel | beatport | juno | soundcloud

Na narodeninovom žúre v Nu Spirite sa v sobotu 11.8. predstavia domáci umelci zo Seta Label crew: SENSOREAL, MAXXA, BOLLO & WYCHI + REMO (live trumpet) a ako špeciálny narodeninový hosť sa predstaví rodák z francúzkeho alpského mesta Chamonix dj a deep house producer PAT HEART.

S E T A  Label  N I G H T
(4. anniversary of Seta label)
Special guest star:
PAT HEART (Just like that/FRA)
Seta label crew:
MAXXA (CZ)
SENSOREAL
BOLLO & WYCHI feat. REMO (live trumpet)
facebook event
www.setalabel.com
www.nuspirit.sk

Zdroj: Seta Label – press info