French Kiss: Aj tento rok zavíta počas valentínskeho víkendu na Slovensko francúzky dj a house producent Pat Heart!

FRENCH KISS – rezidentná párty PAT HEARTa sa na svojich potulkách po slovensku tentokrát zastaví v Partizanskom v klube Spy. 

Najmodernejší klubový priestor na Hornej Nitre sa javí ako ideálny priestor pre tento žúr. Široko ďaleko najkvalitnejší klubový zvuk, s nemenej kvalitným svetelným parkom a príjemné prostredie s barom kde si každý bez rozdielu chutí príde na svoje sme pre túto produkciu vybrali zámerne. Tu sa určite bude Pat cítiť ako ryba v „deep“ vode.

Od začiatku boli Patovými vernými súputníkmi na tomto výnimočnom večierku aj bossovia internetového portálu housemusic.sk DJi Dodoman Wychitawacsa nebude tomu inak ani tentokrát, dobré veci predsa meniť netreba a táto tradičná zostava je najlepšou zárukou, že to bude opäť neopakovateľný žúr!

Aj keď prvé vydania a občasné výlety do klubov napr. aj v Bratislave, Považskej Bystrici či Martine sa odohrávali v rôznych dátumoch, stalo sa akousi tradíciou že hudobný francuzák si dávame čo možno najbližšie 14. Februáru, ktorý už tradične patrí zamilovaným a všetkým milovníkom. Či už ste zaľúbení alebo ohrdnutí, hľadajúci alebo padajúci, niečo máme spoločné – lásku k dobrej house music už 10 rokov. A tá je jediná a skutočná a nikdy nezomrie!

DON`T MISS FRENCH KISS :)

[soundcloud url=“https://api.soundcloud.com/tracks/1701496″ params=“auto_play=false&hide_related=false&visual=true“ width=“100%“ height=“100″ iframe=“false“ /]

F R E N C H   K I S S
PAT HEART (just like that/France)
and housemusic.sk dj crew:
DODO.man & WYCHItawacs
14.2.2014 |  PARTIZÁNSKE
Spy bar/club | start 21.00
www.facebook.com/SPYclub.Partizanske
www.facebook.com/housemusic.sk
udalosť na facebooku
www.facebook.com/justlikethatmusic
www.wychitawacs.com
www.housemusic.sk/drinkteam

fk14

Zdroj: housemusic.sk – press info