Sázavafest: Limitovaná séria vstupenie 1+1 ešte týždeň v predaji!

Sázavafest nabízí svým fanouškùm poslední možnost jak ušetřit na festivalových vstupenkách. Už jen jeden týden bude platit jedinečná příležitost koupit si vstupenku na Sázavafest a druhou dostat úplnì zadarmo! Limitovaná série je již pomalu u konce a po její skončení budou opìt k dispozici třídenní vstupenky za plnohodnotných 1.290 Kč + poplatky, na místì pak budou k mání za 1.600 Kč. Takže pokud jste koupi vstupenek nechávali na poslední chvíli, tak teď neváhejte a pořiďte si vstupenky v síti Ticketportal tak rychle, jak jen to bude možné!

Všem festivalovým nedočkavcùm (a zejména milovníkùm taneční hudby) jsme připravili poslední ochutnávku před zahájením samotného Sázavafestu, WARM-UP na parníku. Všichni milovníci taneční hudby tìšte se! Chystá se totiž třetí a poslední zahřívací Dance Hall Warm Up party s pravou festivalovou atmosférou a halovou taneční hudbou. Sázavafest vám přiváží taneční scénu velmi tématicky až na hladinu řeky. Organizátoři vybrali tradiční parník Visla, který brázdí Vltavu v naší metropoli. V sobotu 21. července tak Visla vyrazí od Palackého mostu do víru noční Prahy po řece Vltavì. Za mixážním pultem se představí zkušenostmi ostřílený ATHRO a dále novì ve dvojici DJs projektu DANCE MANIA – JERRY DEEJAY a MIKAEL VAN DIKEEN a v neposlední řadì producent ÉPOQUE NOIR alias Vojta Efler z ranní show pražského radia City. Vzhledem k tomu, že parník připlouvá a zakotví ještì před pùlnocí k náplavce, připravili pro vás organizátoři samozřejmì i after party, která se odehraje v pražském P. M. Clubu, vzdáleném pouhé 3 minuty chùze od nábřeží, kde se chystá program až do ranních hodin.
     

Na Sázavafest se již pomalu řítí i hudební lokomotiva se strojvùdcem DJ Petrikem a jeho kolegou DJ Mahallem, kteří přivezou českému publiku to nejlepší a nejžhavìjší z východoevropské elektronické hudby v podání Baikaltrain – Disco. Mahall s Petrikem hrají divoké styly Bucovina reggae, ostrý Balkan Beat, míchaný se současnou elektronicko-hudební scénou a pravý karpatský a kozácký punk. Oba DJové tak zavedou své publikum se svými improvizovanými tóny pod ostré slunce Srbska nebo do divočiny Sibiře. Tihle kluci garantují, že svoji netradiční hudbou nenechají nikoho jen tak postávat v koutì.

Připomínáme, že letní 12. ročník Sázavafestu je v duchu jubileí. Slavit bude kapela Mňága a Žďorp, která oslaví 25. výročí a také spisovatel Michal Viewegh, který společnì s návštìvníky oslaví své 50. narozeniny na velkolepé show. Zahrát z českých luhù a hájù dále přijede Tomáš Klus, Mandrage, Nightwork, Monkey Business, Aneta Langerová, Wohnout, Mig 21 a další. Ze zahraničí pak zahrají takové hvìzdy jako Kaiser Chiefs, Fun Lovin´ Criminals, Lyre Le Temps, Molotov či Katarína Knechtová. Návštìvníci se také mohou tìšit na taneční hudbu v podání Mikea Candyse, Saka Noela, Dennise Sheperda a Paula Oakenfolda či na reggae a ska rytmy v podání Michala Šepse, Mr. Cocomana, Yellow Umbrella, Chancers či The Spankers.

Více na www.sazavafest.cz

Sazavafest 2012


Zdroj: Sázava
Publikoval: Redakcia GREGI.NET