Rytmus: Polovica lístkov sa vypredala za rekordných 5 dní!!

Toto nečakali ani v najkrajšom sne! O unikátny koncert Patrika „Rytmusa“ Vrbovského so symfonickým orchestrom je obrovský záujem. Polovica lístkov sa vypredala šokujúco rýchlo – za rekordných 5 dní! Idea spojiť  hudbu ulice s „vysokým“ umením sa  ukázala ako vynikajúci nápad.

O dychberúce audio-vizuálne veľdielo majú záujem nielen Rytmusovi skalní fanúšikovia. Lístky si kupujú dokonca aj hudobní fajšmekri zo zahraničia! Záujemcovia o hity najslávnejšieho československého rapera v úpravách vhodných pre koncert so symfonikmi by sa mali poponáhľať. Úžasný projekt zažije bratislavská Incheba Expo Aréna 26. decembra!

Organizátori unikátneho koncertu najväčšieho československého rapera Patrika „Rytmusa“ Vrbovského so symfonickým orchestrom sú v šoku! O lístky je ohromný záujem, polovica obrovskej haly Incheba Expo Arény v Bratislave sa vypredala za rekordných 5 dní! 

„Som z toho úprimne šťastný. Je to koncert, na ktorý som sa odhodlával roky a tá odozva ľudí je neskutočná,“ netají radosť Patrik „Rytmus“ Vrbovský.

Koncert sľubuje naozaj nezabudnuteľný  zážitok. Bude to dychberúce audio-vizuálne predstavenie, aké ešte slovenská hudobná scéna nezažila. Rytmus na tomto projekte spolupracuje s vynikajúcimi hudobníkmi. Jeho skladby špeciálne upravoval klavirista, skladateľ a aranžér Ľuboš Šrámek a trvalo mu to viac ako pol roka. Koncert bude režírovať uznávaný režisér Pavol Hudák.

„Predpokladali sme veľký záujem, ale úprimne povedané, až takýto ošiaľ sme nečakali. Vypredať polovicu kapacity za pár dní je obrovský úspech. Záujem prejavili fanúšikovia Rytmusa, aj nadšenci iných žánrov, starší, mladí, dokonca aj z rôznych krajín. Takže sa tešíme na zaujímavú skladbu publika a feedback,“ skonštatoval riaditeľ organizátorskej agentúry Evency Marko Šebesta.

Jedinečný koncert bude 26. decembra v Icheba Expo Aréne. Vstupenky sú len na sedenie. Kúpiť sa dajú tu: https://www.ticketportal.sk/Event/Rytmus_a_Symfonicky_orchester-23989

 

Zdroj: PH