Rust2Dust: CD Daymare Release Party!

V piatok 11. novembra 2011 sa v bratislavskom klube MMC uskutoční výnimočná akcia na ktorej metalová formácia Rust2Dust  z Bratislavy oficiálne predstaví svoj nový album Daymare. Ako hostia na tejto párty vystúpia výborné skupiny Mnemic z Dánska a SatisFUCKtion z Česka.

R2D

Album Daymare bol nahraný v stále populárnejšom štúdiu 999th https://www.999th.eu/ v spolupráci s Mišom Kolejákom, ktorý sa výrazne podpísal pod kvalitu zaznamenaného materiálu. Finálnu tvár albumu má na svedomí dánsky producent svetového kalibru Tue Madsen https://www.antfarm.dk/. Singel Kráľ skazy, ku ktorému kapela nakrútila aj videoklip, je v histórii Rust2Dust unikátny už len tým, že je naspievaný v materinskom jazyku. Text je z dielne skvelého Pištu Vandala, frontmana kapiel ČAD a Vandali, ktorý v skladbe aj hosťoval.

R2D

Rust2Dust vznikli v septembri roku 2009 na troskách úspešnej bratislavskej skupiny Rumburax a žánrovo pokračuje  podobným smerom, stále je to kus poctivého nefalšovaného metalu obsahujúceho prvky z crossoveru, metalcoru i nu-metalu.

R2D

V koncertnej premiére sa kapela predstavila  ako predkapela známej americkej formácie Lamb Of God v bratislavskom Majestic Music Clube a pražskom klube Abaton. Skupina Rust2Dust je hlavne skúsenou živou kapelou a práve svojou živelnou a energiou nabitou show presvedčí aj náročného diváka.

Viac info na:
https://www.rust2dust.sk/
https://www.bandzone.cz/rust2dust
https://www.facebook.com/rust2dust#!/pages/rust2dust/346915619742?ref=ts

R2D

Zdroj: R2D
Publikoval: Redakcia GREGI.NET