Rockerky z K2 Klára, Míša, Monika nátačali nový videoklip.

Rockové dračice natočily v pořadí již druhý videoklip k desce Odejdeš, a to k úvodní písni Neprominu. Natáčení probíhalo koncem března 2013 na statku v Táboře (který býval veterinární  ordinací).

Lokaci vybral, scénář  napsal, režie, kamery i následné postprodukce se ujal opět Honza Míka. (www.filmofon.cz)

Zajímavostí z natáčení  hororového videoklipu bylo účinkování bývalého přítele kytaristky Kláry. Bohužel byl postaven před takovou roli, že bude v představě holek za nevěru rozčtvrcen.

„Je to trošku hororový videoklip a možná nás zakážou, ale kdo nepochopí, že jde o černý humor s dávkou nadsázky a sebeironie, tak ať si videoklip ani nepouští“, říká kytaristka Klára.

„Opět, stejně  jako loni, kdy jsme natáčely Růžovou, jsme se skvěle bavily. Natáčení byla fakt sranda, což dokladují i fotky“, usmívá se baskytaristka Míša.

„Trochu jsme se obávaly jít do takového  „masakru“, ale výsledek je filmově skvělý. Vybíraly jsme ze tří scénářů,  které pro nás připravil Honza Míka, a nakonec jsme se rozhodly pro nejtvrdší verzi, která se k písni Neprominu hodí“, kon- statuje  bubenice Monča.

„Reakce lidí budou určitě rozporuplné, nebudou se na to asi smět dívat děti a nepustí nás před 22h… Ale když vidíme realitu, která v naší společnosti panuje, tak náš videoklip je opravdu jen sranda. Není to nabádání k nějakým hrozným činům, jen se zde promítá představa nejedné zhrzené holky, kterou kluk nechal kvůli jiné. Její zlost ale ve skutečnosti stejně rychle pomine, když ho potká a on ji s tím jí dobře známým úsměvem na tváři pozdraví“ dodává Míša.

„Petr byl úžasnej a moc mu děkujeme,  byl opravdu v nelehkém  postavení během natáčení  a vlastně i celkově. Klip se mu ale stejně jako nám moc líbí a chválí skvěle odvedenou práce Honzy Míky“, spokojeně říká Klára.

„Videoklip jsme mohly zrealizovat také díky našemu, nyní už můžeme říct stálému, partnerovi  Harley – Davidson, kte- rý nás také již rok obléká. Poděkování patří také všem, kteří se podíleli na přípravách a produkci“, komentuje bubeni- ce Monča.

Zdroj: Umělecká agentura RichART