RIDE & PARTY! Jedinečný festival LET IT SNOW 2019 opäť prináša do zimného strediska Jasná zástup svetových DJov.

Projekt “Let It Snow” je spojenie perfektného zimného jazdenia na horách a zážitkom z kvalitnej dvojdňovej párty pod taktovkou III Trident crew.

Najväčšie zimné stredisko Jasná – Nízke Tatry ovládne od 18.1.-19.1. 2019 kvalitná elektronická hudba a to cez deň aj v noci. V skvelom klube Happy End, ktorý je bezpochyby jedným z najlepšie vybavených klubových priestorov na Slovensku sa uskutoční celovíkendová párty.

Piatok bude patriť “rovným” beatom, kde zaznejú štýly ako house, progresive a techno, sobota bude patriť tým “zlámaným”, kde Happy End ovládne Drum and Bass. Počas celého víkendu už od 12:00 h bude priamo pod zjazdovkou Biela Púť prebiehať zahrievacia party v novom CRISTAL BARe, kde nás naladia na tu správnu vlnu headlineri house & progressive night.

Na house & progressive night prijala pozvanie nemecká housová legenda DJ Tonka, ktorý je známy vďaka nesmrteľným hitom She Knows You, Don’t be afraid, Security a veľa ďalších. Tešiť sa môžeme na nálož housovej a disco-housovej hudby prevažne z 90. rokov v kombinácii s moderným zvukom.

Sekundovať mu bude jeden z najúspešnejších DJov na Slovensku EKG, ktorého vystúpenia sú nezlučiteľným spojením nekompromisného diktátu a citlivej interaktivity s davom a taktiež jedna z najžiadanejších osobností ženského DJingu, sympatická Tamira. Predstaví sa aj EMTYDEE, slovenský popredný DJ, ktorý ma za sebou dlhoročné skúsenosti a množstvo vydarených projektov ako Emtydee In The House alebo Dark Room.

Z Českej republiky za nami pricestuje pr manažér najväčšieho festivalu v strednej Európe Beats for Love – Mathiass O’zanna. Line-up doplní obľúbený DJ Martin Cehelský , skvelý producent Biomin H alebo East Luke.

V sobotu na drum and bass night sa prestaví britský hitmaker Dimension! Autor skvelých trackov  ako Generator, Love To Me alebo Whip slap. No ta pravá bomba prišla tento rok, keď sa tento skvelý  producent  vďaka skladbe “Desire” stal doslova fenoménom roka a za tento track vyhral bezkonkurenčne cenu v ankete Drum and Bass Arena Awards.

Spoločne s ním priletí aj Skankandbass, majiteľ rovnomenného youtubového chanelu s dosahom cez 100 tis. odberateľov. Supportovať ich bude naozaj pestrá škála DJov zo Slovenska a Českej republiky.

Predstaví sa skvelý slovenský producent TRILO, otcovia slovenského DnB Gabanna & Kato. Zo susedného Česka odohrajú svoje sety DJs: Bifidus Aktif, Suki, Beaty & Snookey alebo slovenský Conect.

Pre milovníkov (nie len) drum and bassu bude pripravený Drumandbasswear stánok, kde nájdete ďalšie novinky z ich dielne. Aké? To zistíte na mieste. Stánok nájdete priamo v Happy Ende.

Vidíme sa v Jasnej, kde nás čakajú 2 dni plné hudby, tanca, zábavy a samozrejme kvalitnej lyžovačky!

EVENT ➤ www.fb.com/events/331750554286952/
VSTUPENKY ➤ www.trident.sk/484-let-it-snow-2019

Zdroj: LIR