Refrén letného hitu „Mám Nápad“ od For You sa vám okamžite vryje do pamäti!

Vokálna skupina For You prichádza s novým letným hitom s názvom „Mám Nápad“, ktorý si zaručene budete spievať celé leto! Všetkým fanúšikom žánru acapella tak skupina prináša opäť niečo nové z ich autorskej tvorby.

Pieseň bola podľa ich slov dlhšiu dobu „v šuplíku“ a práve toto leto sa členovia vokálnej skupiny rozhodli, že nadišiel ten správny čas vypustiť ju do sveta. Už po prvom vypočutí vás ihneď naladí do pravej letnej atmosféry a jej refrén nedostanete z hlavy.

„Text pesničky hovorí o prežití perfektného letného dňa s milovaným človekom, rodinou, alebo priateľmi. Užívajme si každú chvíľu, pretože presne teraz je ten čas,“ hovorí spevák Andrej, ktorý je zároveň aj autorom textu piesne.

Videoklip k piesni sa natáčal v priestoroch hotela X-Bionic v Šamoríne. „Tento videoklip je pre nás výnimočný tým, že doňho prvýkrát zavolali fanúšikov zo sociálnych sietí a pozvali ich na súkromnú párty, ktorá je zvečnená vo videoklipe. Na terase luxusného apartmánu rezortu X-Bionic sme sa do večera zabávali,“ dodáva speváčka Katalin. Okrem večernej párty s fanúšikmi si skupina v klipe užila vychladený bazén, drink v bare, zahrala si volejbal či vyskúšala hotelový bikesharing X-BIKE v okolí rezortu.

Videoklip režíroval a natočil Michael Sharmant zo SHARMANT production. „Skladba sama o sebe je nabitá silnou pozitívnou emóciou a pri tvorbe vizuálu sa jej stačilo len držať. Celá produkcia bola realizovaná v priestoroch X-Bionic v Šamoríne, ktorý pokryl všetky lokačné potreby klipu, vďaka čomu nám na natočenie stačil síce veľmi intenzívny, no stále iba jeden natáčací deň,“ dodáva kameraman. Dronové zábery do videoklipu natočil Jakub Petrík. O fotografie zo zákulisia natáčania sa postarali Filip Balvan a Jakub Petrík.

Skupinu For You môžete toto leto vidieť naživo na verejných koncertoch, a to konkrétne v týchto mestách: 14.7. Komárno, 20.7. Košúty, 3.8. Mýtne Ludany, 23.8. Tvrdošovce, 25.8. Trenčín, 29.8.  Villers-la-Ville (Belgicko).

Pieseň „Mám Nápad“ na streamovacích platformách: https://songwhip.com/foryouacapella/mam-napad

TS