Red Bull Stage dorazí na Votvírák s prvotřídním hip hopem.

Rytmus, PSH, Ty Nikdy Label, Maniak, Bitman a další to v polovině června rozbalí na střeše unikátní stříbrné karosy ŠI 11 na prvním festivalu sezony, Votvíráku. Na Red Bull Stage bude živo a vystřídají se na ní jak matadoři, tak i vycházející hvězdy české a slovenské hiphopové scény.

Na 13. ročníku multižánrového festivalu Votvírák v Milovicích, na který se rok co rok vrací kapely jako Kryštof, Divokej Bill, Mandrage nebo Rybičky 48, nebude ani letos chybět pořádný nářez. Ten dorazí se špičkovou pojízdnou Red Bull Stage, na jejíž střeše se v pátek 14. června od 15:30 hodin a v sobotu 15. června od 18:00 hodin vždy do 2:00 hodin ráno vystřídá elita českého a slovenského hip hopu. Red Bull Stage ale není jen pódium, patří k ní i spousta barů postavených v její bezprostřední blízkosti, kde se můžete během koncertů osvěžit a dodat si energii na celý večer.

Páteční show na vzdušném pódiu obstarají Candymane, nejrychleji deklamující rapper Bitman, bezprostřední rapper a ve svých sděleních surový Čavalenky, heavymetalový rapper Redzed, Tubs & Pain + DJ Pirez, král slovenského hip hopu Rytmus, výrazný rapper Strapo a na závěr Smack a Yzomandias X Nik Tendo (Milion +).

V sobotu vás do varu dostanou česká rapperka Hellwana, mladá naděje českého rapu Dropkid, Prezident Lourajder a DJ Emil, oblíbený slovenský rapper Delik, Ty Nikdy Label v kompletní sestavě, Maniak, hardrockoví rappeři Řezník a DeSade v uskupení Sodoma Gomora, nekorunovaný král českého undergroundu PTK a jízdu završí česká stálice PSH.

Od 14. do 16. června se tradičně na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích objeví vedle známých kapel, které pozvání na festival Votvírák nedostali od pořadatelů poprvé a jsou zde téměř jako doma, jako například KRYŠTOF, MARPO  & TROUBLEGANG, DIVOKEJ BILL, JAROSLAV UHLÍŘ, RYBIČKY 48, DYMYTRY, HORKÝŽE SLÍŽE, STO ZVÍŘAT, XINDL X, MANDRAGE, SKYLINE, KRUCIPÜSK, VISACÍ ZÁMEK, WOHNOUT, VYPSANÁ FIXA, RYTMUS, PSH, DOGA a mnoho dalších, úplně nová, ale o nic méně populární jména.

 

PRODEJ KLUBOVÝCH KARET:

Zdroj: TS