Red Bull Rapids sa už o týždeň bude plaviť na Liptove.

Neskrotné vodácke podujatie, Red Bull Rapids, známe vlastnoručne zostrojenými korábmi, sa plaví do Areálu vodných športov v Liptovskom Mikuláši. Už 26. septembra  sa na hladinu divokého kanála spustí dávka dobrej nálady a odvahy. Kto zhodnotí posádky, ktoré budú bojovať s prúdom?

akmer 40 korábov dostalo povolenie vyplávať z liptovského prístavu. Nie každý deň vidíme na vode Feldu alebo fúrik. Práve takéto skvosty bude hodnotiť vychýrená porota zložená z profíkov na vodu, akou je kajakárka Janka Dukátová, športových pirátov, akým je lyžiar Adam Žampa či odborníkov na slovenské zákutia, ktorým je herec Róbert Jakab. Súťažné posádky budú tiež nekompromisne posudzovať odborníci na kanály (i keď YouTubové) Gogo a Selassie. Celou šou a každou perejou vás prevedú Ludwig Bagin a Ján Žgravčák. No a ani fešák Mič Bjukenen by netromfol večerného afterparty hosťa Majka Spirita.

Ako dlho vydrží porota pod vodou?: https://win.gs/1JdTdpo

Rozhodujúcimi sú tri kritériá, ktorými porota vyčlení Titanic od Jadranky. Kreativita (lode, posádky a všetkých jej detailov), vystúpenie (poriadna show priamo v prístave) a rýchlosť splavu (čas je najprísnejším porotcom, ktorého nemožno ohúriť krásou kostýmov).

Unikátna lodná výzva, Red Bull Rapids, sa v Areáli vodných športov v Liptovskom Mikuláši nalodí už 26. septembra. Vstup je voľný!

Je čas zdvihnúť kotvy a vyplávať smerom k  www.redbull.sk/rapids

Hlavne ostať #dobrenalodeny

Ako to vyzeralo v roku 2012 (video): https://bit.ly/1YhTVx1

redbullrapids

Zdroj: Reb Bull