Reaction Control: B-Complex 28. marca v Žiline!

Desaťročnicu legendárnej žilinskej party Reaction Control odpáli v zelený štvrtok svetoznámy dj a producent B-Complex.

B-Complex je drum&bassový projekt Maťa Lenického z Bratislavy. Momentálne je zrejme našim najúspešnejším interprétom za hranicami Slovenska. Vypredal eventy na Novom Zélande, Holandsku, Belgicku, Austrálii, Anglicku, Los Angeles atď.

O jeho popularite svedčí aj fanpage, ktorá má okolo 75 000 fanúšikov.

Za raketový štart vďačí svojmu veľkému hitu Beautiful Lies, ktoré vyšlo na prestížnom vydavateľstve Hospital Records. Na Youtube si ho stihlo od vydania pozrieť už vyše 10 miliónov ľudí.

Ďalším hosťom bude Zlomis Bakulu. Tento DJ, známy aj z projektu Slight & Olis Bakulu, sa pri hraní baví, pódiová show sa stala jemu vlastným trademarkom, jeho tanečné kreácie za mixpultom nenechajú nikoho chladným. Bakula zastáva názor, že dobrý DJ by mal vedieť urobiť party v každom štýle a do svojich setov podľa nálady pridáva aj iné štýly vrátane techna, takže nechajme sa prekvapiť…

Do dobrej nálady vás už od začiatku iste dostane Michal Mishek. Jeho vystúpenia vo väčšine prípadov znamenajú tlačenicu pod pódiom. Na RC odohrá špeciálny drum&bass set, čo samo o sebe sľubuje parádu, aká sa len tak nevidí.

Domácim zástupcom drum&bass pódia bude mladý dj Furibund. Je držiteľom ocenenia objav roka v minuloročnej ankete dnb.sk awards. Popri hraní sa venuje akciám Cranktime, ktoré pravidelne zásobujú Žilinu tvrdšími zlomenými beatmi.

Okrem hlavného pódia chystáme aj druhý stage, venovaný priaznivcom techna. O tomto viac info nabudúce…

Všetci účinkujúci sa už nevedia dočkať 28. marca od 21:00, kedy to na vás vybalia na Reaction Control v Infinity v Žiline.

Sledujte náš web a FB stránku eventu https://www.facebook.com/events/454904154575889/ a neujde vám nič podstatné.

Zdroj: RC