Progression 2012 ako INDOOR event!

Pláž Dubník v spolupráci s Play Ground Bookingom ti prinášajú rozlúčku s prázdninami ako má byť. Minulý rok sa prišlo z celého slovenska na tento event zabaviť niekoľko stoviek ľudí a pevne veríme že tomu inak nebude ani tento rok.
Pre vaše pohodlie a ako poistku pred dažďom sme zvolili tzv. INDOOR verziu , ktorá bude síce menšia ale o to luxusnejšia . Priestor notoricky známeho letného sídla všetkých zábavy chtivých fajnšmekrov navštívi po prvý krát ikona slovenského djingu sám pán Milan Lieskovský !!!


Milan Lieskovský pôsobí na nielen slovenskej scéne už niekoľko rokov . Známe tracky ako napríklad Elenya alebo Somewhere Else úspešne valcovali nielen slovensko ale aj zahraničie . Čoho dôkazom je aj zaradenie Elenye do rádioshow Armina van Buurena! Na Milanových albumoch sa podiela aj množstvo spevákov ako napríklad Robo Papp …


Svojou účasťou určite poteší aj nemecko-české a producentsko-djské duo BEATSPLITTERZ , ktoré sa už stihlo v našej krajine úspešne prezentovať. Ich energiou nabití set Vás určite zodvihne zo stoličiek k nespútanej zábave.


Ďalším z účinkujúcich je človek, ktorého netreba extrémne predstavovať. Cinema Movies Club , Supernova Myjava , Pool Tool , Bee Free, Cotton Club , Progression The Open Air 2011 …. to je len zlomok miest v okolí, kde ste už mali možnosť stretnúť pána menom Gabriel Progressium .


Určite v neposlednom rade príde rodák z Čadce vystupujúci pod menom Peter Duin . Sety vyznačujúce sa melódiam prevažne trancového štýlu je to čo môžete od neho očakávať .


Milan Lieskovský

BeatSplitterz /ger.-cz

Gabriel Progressium

Peter Duin

Vstup: 2€

Začiatok: 20:00

Progression Final + loga.jpg


Zdroj: Progressium
Publikoval: Redakcia GREGI.NET