POOL TOOL zverejnil kompletný line up s video teaserom!

Čas neúprosne letí, do 14.júla nám zostáva už len pár dní. Okolnosti ohľadom zmeny lokality späť do Nemšovej nás mierne pribrzdili, no nastal ten správny čas, aby sme odprezentovali kompletnú partiu djs, ktorá vás bude už onedlho v Nemšovej zabávať.

O Nifre, Schimekovi, B-Complexovi, Lady Su či Lixxovi ste si u nás už mohli prečítať. Dnes našu line up promenádu zakončíme. Takže ako vyzerá line up pre štvrtý ročník POOL TOOL?

MAIN STAGE
NIFRA / Armada AVA Recordings
SCHIMEK / Intertec.pl
FAZI / Event.sk
JUREK / POOL TOOL Crew
SATIRA / POOL TOOL Crew
MLADY BULWA & FAZULA LIVE SAX / TNT Crew
LUCKY vs. STRIKE / Ibiza_DCA Allround
SHAGGY / Jameson_DCA Allround
MORTY / Xpub_DCA Allround

DNB STAGE
B-COMPLEX / Hospitality Records
LIXX / Signal_FM
LADY SU / Inhuman Terror
YA vs. NAKLAD / Face2Bass Crew
JARDUUZZA / Wavetune Crew
CENCO vs. DYKMAN / Codered Crew

K line upu prikladáme aj horúci spot, ktorý môžete od dnešného rána počuť v étery rádia GO DEEJAY, ktoré je naším partnerom pre štvrtý ročník. Ku spotu prikladáme čerstvé teaser video.

A máme už aj oficiálny poster, ktorý nám šikovní chlapci z trenčianskej GOTOMEDIA urgentne upravili cez noc. Pozdravujeme do Trenčína za mosty, nám sa veľmi páči.

Toľko aktuálne info od nás. Jednotlivé biografie djs predstavíme v priebehu nasledovných dní, ktorých už veľa nezostáva. POOL TOOL klope na dvere a my pracujeme ďalej, aby sme stihli pripraviť podujatie, na aké sa všetci tešíme.

PoolTool2012_A2final.jpg

Zdroj: POOL TOOL Crew
Publikoval: Redakcia GREGI.NET