Pool Tool sa sťahuje! Štvrtý ročník v Trenčíne na plavárni!

V poslednom období sa udiali v našom tábore veľké veci. Z pôvodne pokojných príprav sa stali preteky s časom, keď situácia začala naberať rýchly spád a kulminovala poslední týždeň, keď sme boli nútení nájsť riešenie. Jedná sa bez pochyby o tú najdôležitejšiu a tiež najpodstatnejšiu záležitosť ovplyvňujúcu samotné podujatie od samotného začiatku existencie POOL TOOL.

Čo je vlastne vo veci? Je nám potešením, aj keď tento rok neočakávaným, oznámiť vám túto novinku. Dámy a páni sťahujeme sa! Po troch rokoch opúšťame Nemšovú, nakoľko situácia v Nemšovej sa za posledné obdobia podstatne zmenila a skomplikovala. Na kúpalisku sa deje zmena vlastníckych pomerov, keď kúpalisko nečakane prechádza do rúk nového majiteľa, a žiaľ v týchto dňoch nám nedokázal nikto nič garantovať. V snahe záchraniť podujatie, ktorého prípravy už boli v pokročilom štádiu sme sa obzerali po alternatívach a po dlhom jednaní nám vyšlo v ústrety mesto Trenčín. Teší nás, že sa môžeme opäť naplno sústrediť na samotnú organizáciu, no čaká nás opäť veľa práce od začiatku na novom mieste. Táto situácia nás aj napriek miernym komplikáciám teší, nakoľko nám to otvára možnosti zdokonaliť podujatie a posunúť ho opäť vpred. Odbúrava nám tiež nemalé problémy, ktoré sme v Nemšovej boli nútení riešiť už minulý rok a budúci rok by sme sa zmene lokality celkom určite nevyhli (napríklad teplota vody, ktorá bola v Nemšovej dlhodobejším problémom). Plaváreň v Trenčíne nám poskytuje možnosti, ktoré priamo zvýšia váš komfort a pobyt na podujatí. Podsvietený hydromasážny antikorový bazén, vyhrievaná voda, štyri vstupné brány, ako aj ľahká prístupnosť k areálu z neďalekej vlakovej a autobusovej stanica sú len tie najpodstatnejšie zmeny, ktoré riešia problémy s logistikou, dopravou a vstupom. Potešením je aj vyriešenie problému s parkovaním, ktoré sa v Nemšovej stávalo neriešiteľné.

19179

Aký vplyv bude mať sťahovanie na POOL TOOL? Už teraz vieme, že okrem lepšieho prístupu, ľahšej logistike, prístupnejšiemu parkovaniu a silnejšiemu zázemiu nás čaká väčší areál. Budem sa to samozrejme snažiť využiť. Sortiment gastro predaja sa rozšíri, plánujeme vytvoriť nové zóny na sedenie a relax. Čo taktiež vieme už teraz, že začiatok podujatia sa posunie na neskôr, vzhľadom na požiadavku mesta o zachovanie verejnej prevádzky počas dňa. Tento rok POOL TOOL štartuje predbežne o ôsmej hodine večer. Z tohto dôvodu budú k dispozícií od začiatku tri, v akútnom prípade štyri vstupné brány, aby ste nestrácali čas čakaním a mohli sa čo najskôr u nás usadiť a odštartovať večer.

Dramaturgicky sa samozrejme nič nemení, Main Stage ako aj DNB line-up už sú pripravené na zverejňovanie. Nočné kúpanie zostáva takisto nezmenené, tento rok ale v teplejšej vode. Turnaje tento rok organizovať neplánujeme, ale podľa našich informácií by v Trenčíne mal byť vodný futbal počas celej sezóny, takže nadšenci obmedzení nebudú. Momentálne nás čaká ešte veľa práce, ktorá už bola sčasti hotová pre Nemšovú, do podujatia nám zostávajú necelé dva mesiace, ale veríme, že všetko na čas stíhame k vašej spokojnosti.

V Nemšovej sme zažili spolhttps://www.gregi.net/cms/edit.php?action=addu krásne chvíle, a tí z vás, čo sú s nami od začiatku vedia, že každý rok mal svoje čaro. Je to miesto, kde sa POOL TOOL zrodil, no žiaľ aj samotná kapacita Nemšovej nám už nedovoľovala robiť podujatie na takej úrovni, na akej by sme vám ho chceli prinášať. Dali sme vám sľub o rastúcej úrovni podujatia, ktorý je pre nás záväzkom. Váš záujem a prístup k samotnému podujatiu je pre nás tiež hodnotný faktor, ktorý sa snažíme nesklamať. Nové možnosti sa budeme snažiť využiť naplno a veríme, že v Trenčíne pre vás opäť pripravíme podujatie, z ktorého budete odchádzať ráno plní radosti s úsmevom na tvári. Predpredaj spúšťame už budúci týždeň.

Cover

Zdroj: POOL TOOL Crew
Publikoval: Redakcia GREGI.NET