POOL TOOL 2012: Prvé info!

Zima pomaly ustúpila a jar vystrkuje prvé rožky. Niet pochýb, že od leta už nie sme príliš ďaleko, a preto prichádza ten správny čas, aby sme aspoň letmo nazreli do kalendára niekde medzi júl a august, na časy keď opäť najvhodnejšou obuvou budú rozpálene žabky a tenká minisukňa s obtiahnutým tričkom bude stále príliš teplý outfit.

POOL TOOL 2012

Niekde v tomto čase si svoje miesto za posledné tri roky stihol nájsť aj náš elektronický festival, ktorý nás neustále baví robiť čo naj, ako nám možnosti dovolia. Tento rok sú podmienky opäť o niečo zložitejšie, ako vidieť aj na kalendároch podujatí. Žiaľ aj tento rok sme sa s viacerými dobrými podujatiami museli rozlúčiť. Dôvod je jasný, koncová finančná bilancia. Nás situácia rovnako neobchádza, a je pravdepodobné, že v tomto roku budeme musieť byť viac šetrnejší na výdavkoch, ale sme veľmi radi, že vám môžeme teraz potvrdiť ďalší ročník, do ktorého chceme opäť vložiť veľký kus z nás a priniesť podujatie, v ktorom bude aj po štvrtýkrát eufória, ktorá nás pred tromi rokmi spojila, aby vznikol POOL TOOL.

POOL TOOL 2012

Nie je to tak dávno, čo sme spolu na Hasta La Vista Holiday dávali letu zbohom, a Nemšovské kúpalisko po roku znova ožíva. Dátumom, vedľa ktorého bude svietiť POOL TOOL 2012 sa nakoniec stala sympatická štrnástka. Takže sobota 14.7. je deň, keď znova vodnú hladinu rozvlnia dunivé beaty tanečnej hudby a aqua zorbingu, trávnik dostané valcovaciu kúru a chrbty budú zvierať hudobné zimomriavky. Toto ale už z Nemšovej poznáte a zrejme sa nato, ako my znova tešíte. Čo ale ešte neviete je, že zmenou prešla aj dramaturgická štruktúra. Najväčšou novinkou na POOL TOOL je, že po prvýkrát budete môcť zažiť lomené beaty drum`n`bassoveho pódia. DNB doplní hlavný stage, ktorý sa štýlovo zlúči s minuloročným Dance Music Stageom. Takže aj tento rok opäť na dvoch open air pódiach, s jedným štýlom naviac.

POOL TOOL 2012

Tešiť sa znova môžete na volleyball, tradične doplnený vodným futbalom a ostatnými atrakciami. V Chillout zóne sa budete môcť schladiť aj tento rok, novinkou je, že sme ju doplnili o filmové prednáška VS Bez chyby – prednášky o filmových chybách a Dozvuky festivalu krátkych filmov a fotografií Tell it quick, kde budete môcť vysúťažiť aj pekné ceny. Rozšírené budú samozrejme aj miesta s občerstvením.

POOL TOOL 2012

Chýbať nebudú miešané drinky od Coctail Party, grillovanie, ani náš vzduchový maskot (pod pracovným názvom pajác), pre ktorého budeme onedlho hľadať spolu s vami meno. Zumba dostane po minulom roku druhý pokus a dievčatá si budú môcť zasúťažiť v Miss mokré tričko. Viac informácií už onedlho.

POOL TOOL 2012

Nakoľko sme si vedomý zložitej finančnej situácie, máme pre vás ďalšiu dobrú správu a tou je garancia, že cena vstupného sa v porovnaní s minulým rokom nenavýši ani o cent, práve naopak, je možné, že by mohla jemne klesnúť. Toľko štartovacia newska pre POOL TOOL 2012. Už onedlho sa vidíme na mieste, ktoré si pamätá veľa silných príbehov. Niektoré z nich aj vďaka POOL TOOL. Začalo tu veľa vecí a ďalší ročník, ktorý garantovane prinesie so sebou aj množstvo nových príbehov a spomienok sa nezadržateľne blíži. Čaká nás veľa práce, zostáva už iba 102 dní.

Zroj: POOL TOOL Crew
Publikoval: Redakcia GREGI.NET