Pohoda 2012: Finančnú pohodu na festivale zabezpečí Slovenská sporiteľňa!

Najväčšia banka na Slovensku poskytne návštevníkom festivalu Bažant Pohoda jednoduchý prístup k peniazom prostredníctvom mobilných bankomatov už tretí rok po sebe. Okrem finančných služieb prinesie aj zaujímavé promo aktivity vrátane obľúbeného letu balónom. Slovenská sporiteľňa je aj tento rok hlavným partnerom festivalu Bažant Pohoda.


„Teší nás, že sme v Slovenskej sporiteľni našli stabilného partnera festivalu, ktorý už po tretí krát zabezpečí finančné služby pre všetkých návštevníkov,“ hovorí riaditeľ festivalu Michal Kaščák.


„Ako najväčšia banka na Slovensku chceme byť čo najbližšie pri aktívnych ľuďoch a poskytnúť im jednoduchý prístup k bankovým službám mimo tradičných miest. Taktiež sa snažíme prinášať mladým presne také služby, aké chcú a potrebujú. Aj preto sme pre nich pripravili nové Space účty, vďaka ktorým môžu bankovať a získať množstvo výhod za minimálny poplatok či úplne bezplatne,“ povedal Róbert Mazánik, vedúci oddelenia marketingu a reklamy Slovenskej sporiteľne.


sporitelnapohoda.png


Slovenská sporiteľňa pripravila pre návštevníkov festivalu súťaže o zaujímavé ceny – hlavná výhra poskytne výhercom jedinečný zážitok užiť si festival z výšky 20 metrov vďaka SPORObalónu. 


Podľa prieskumu, ktorý zrealizovala Slovenská sporiteľňa na trenčianskom letisku na minuloročnom festivale vyplynulo, že náklady návštevníkov festivalu sú v priemere 50 eur na vstupenku, 10 eur na cestovné a 40 eur na výdavky počas festivalu. Celková výška výdavkov predstavuje 100 až 110 eur. 


Počas minuloročného festivalu Bažant Pohoda vybrali návštevníci z mobilných bankomatov pri Aréne Slovenskej sporiteľne vyše 260 tisíc eur a urobili viac ako 5 600 transakcií. Najčastejšie vydávanou bankovkou bolo 20 eur, návštevníci v priemere vyberali 47 eur a najvyšší výber bol vo výške až 700 eur. Bankomaty slúžili aj na dobíjanie kreditu mobilných operátorov a prezeranie zostatku na účte.


Zdroj: Agentúra Pohoda / SLSP
Publikoval: Redakcia GREGI.NET