Poď partybusom na EDMANIA OPEN AIR!

Elektronická hudba sa v decembri 2015 úspešne usídlila v areáli EXPO CENTER Trenčín. Pod značkou EDMANIA začal písať svoju históriu festival elektronickej tanečnej hudby. Jeho letné pokračovanie s podtitulom WE LOVE TRANCE je naplánované na pondelok 4. júla 2016. Pre tých, ktorí si nechcú robiť starosti so zháňaním ochotného šoféra alebo voľným parkovacím miestom, prinášame zájazd z Bratislavy s druhým nástupným miestom v Trnave.

Partybus.sk pozná každý správny clubber, ktorý už zažil nejednu žúrku na palube autobusu cestou na párty. EDMANIA OPEN AIR – WE LOVE TRANCE EDITION ponúka možnosť nechať sa na túto letnú oslavu trance hudby pohodlne odviezť. Počas celej cesty hrá v partybuse výlučne hudba alebo relevantné  hudobné DVD v štýle podujatia. Cestujúci si navyše môžu nechať prehrať aj vlastnú hudbu.

Každý partybus má svojho vlastného vedúceho a/alebo stewarda, ktorí sa počas jazdy starajú o všetky požiadavky a priania cestujúcich, ktorí si tak po perfektnej warmup jazde môžu ešte viac vychutnať samotné podujatie. Po skončení akcie poskytne partybus okamžitý a bezstarostný návrat domov. Partybus je ideálny spôsob pohodlnej dopravy nielen pre páry a väčšie skupiny, ale aj pre jednotlivcov, ktorí by bez tejto príležitosti pravdepodobne ostali doma.

partybus obrázok

Cena zájazdu partybusom (bez vstupenky):

Nástup Bratislava:
16 € do 30.6.2016
Nástup Trnava:
14 € do 30.6.2016

Pre rezerváciu jazdy Partybusom navštívte: https://bit.ly/partybus_edmania_open_air2016

EDMANIA OPEN AIR – WE LOVE TRANCE EDITION 4. júla 2016 premiérovo na Slovensku privíta hostí svetového mena! Do Trenčína zavítajú Andrew Rayel, KhoMha, MaRLo, Ruben De Ronde, ale aj Ben Gold, Thomas Coastline, Ferreck Dawn, Driftmoon a ďalší. Slovenské farby na festivale bude zastupovať Milan Lieskovsky, ktorý sa špeciálne počas tejto noci vráti ku svojim hudobným koreňom. Tešiť sa môžete aj na dva talenty, ktoré slovenskej trance family budú iste dobre známe – sú nimi Martin Michniak a Soul Mirror.

Vstupenky do 15. júna za 22,99 € zakúpite na partymenu.eu, predpredaj.sk a ticketportal.sk. Príďte si užiť najväčšiu trance oslavu roka 2016 pod holým nebom.

Aktuálne info sledujte na FACEBOOK EVENTe ► https://bit.ly/EDMANIA_OPEN_AIR_2016
PREDPREDAJ LÍSTKOV: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/6353/edmania-2016-

2016_15_03_edmania_flyer

Zdroj: EDMania