Plesová sezóna 2019: Najväčší swingový ples bude v Žiline už po 3. krát.

Swing ples v Žiline bude už po 3. krát súčasťou plesovej sezóny. Hostí privíta 2. februára 2019 v Event House Žilina s tanečným a hudobným programom.

Swingový ples v Žiline bude súčasťou plesovej sezóny aj v roku 2019. Počas prvých dvoch ročníkov sa stal vyhľadávaným a veľmi populárnym podujatím v Žilinskom regióne a okolí.  Svedčí o tom aj vypredanie kapacít v priebehu prvých troch týždňov. Momentálne patrí medzi najväčšie swingové plesy na Slovensku. Počas blížiacej sa plesovej sezóny privíta návštevníkov so swingovou atmosférou 20. – 30. rokov 2. februára v industriálnom priestore Event House. „Swing ples v Žiline je podujatie, o ktoré je každoročne veľký záujem. Návštevníci si ho obľúbili kvôli skvelej tanečnej zábave, no aj pre možnosť tematicky sa obliecť a vrátiť sa na jednu noc do minulosti. Ľudia sa na ples naozaj pripravujú. Obľúbený je Gatsby štýl, no prichádzajú aj dámy oblečené v pin-up štýle,“ uvádza marketingová manažérka Event House Žilina, Zuzana Danechová.

Počas večera čakajú návštevníkov najlepšie piesne zo žánrov nie len swing, ale aj jazz či charlestone od známeho zoskupenia Sweet Little Chicks. Tešiť sa môžu na hudbu ako zo starých filmov, tanečné vystúpenia a školu tanca, v ktorej sa s Charlie Dance Studios naučia tie správne swingové kroky. Pripravený je tiež vintage  fotokútik a už tradične sa bude súťažiť o najlepšiu fotografiu. Celým večerom bude hostí sprevádzať moderátor Matúš Škorvo Škorvánek.

Počas celého večera môžu hostia súťažiť tiež v tombole a vyhrať hodnotné ceny.

III. ročník Swing plesu prinesie atmosféru plnú lesku už 2. februára 2019 do Event House Žilina. Viac informácií nájdete na Facebook udalosti. Vstupenky je možné zakúpiť prostredníctvom siete www.ticketportal.sk.

Zdroj: TS