Peter Pann vydáva vizuál ku skladbe „ Lovci falošných perál“ spojil unikátne hlasy hudobnej scény! Martin Cisár, Slipo a Dame spolu na tracku.

Peter Pann a jeho mimoriadne úspešný druhý sólový, producentský album s názvom „33“ , tak toto presne opisuje aktuálne jedného z najúspešnejších DJs a producentov na Slovensku. Súbežne so svojím albumom vydal Kali aj hudobný projekt „Banán“, na ktorom sa Pann ako jeho dvorný DJ, podieľal tiež producentský. Jeho predposledný vizuál z albumu však priniesol unikátne spojenie raperských hlasov v podaní Slipa, Dameho a prenikavého zvonivého hlasu Martina Cisára v skladbe „Lovci falošných perál“ .

Song „Lovci falošných perál“ otvára Martin Cisár, na ktorého hneď plynulo nadväzuje Slipo s textom, ktorý metaforicky nadväzuje na názov skladby . Vizuál si vzal pod taktovkou talentovaný Bropicture, mix master sa postarala Absolútna Ruka Hore – Marek Šurín, ktorý tento rok dostal toto prestížne ocenenie v hudbe. O tom, že v samotnej skladbe sa interpreti textovo vyhrali niet pochýb, no svoju pasáž mimo DMS si strúhol Dame, ktorý svojou metaforickou lyrikou dokázal, že aj ako sólo vie, čo v hudbe trefne povedať. Spojenie týchto troch mien s emotívnou melodickou linkou od Petra Panna predurčuje túto skladbu na hit, o čom svedčí okamžité umiestnenie v trendoch. 

„S Petrom Pannom sme sa poznali už dlhšie, nakoľko som uňho v štúdiu nahrával môj prvý singel „Šťastie“. Keďže si ho ako človeka, umelca a producenta na našej scéne veľmi vážim a obdivujem jeho tvorbu, bol som rád keď ma oslovil na svoj nový album „33“. Najskôr som počul hudbu, ktorá má ihneď zaujala, takže melódiu som mal v hlave od prvého momentu, následne sme tvorili text. Každý si svoju časť napísal sám, ale tému a pointu skladby sme cítili rovnako. Song ma pre mňa hlbší význam a verím že každý, kto si ho vypočuje, pochopí….. Tiež sa teším z toho že som na tejto spolupráci so Slipom a Damem, bolo mi cťou a verím, že ešte bude príležitosť spolupracovať“, dodáva Martin Cisár.

https://www.youtube.com/watch?v=MG4FdycHYTU
Album 33: https://shop.rukahore.sk/peter-pann/cd-33-2
Sociálne siete: https://www.instagram.com/djpeterpann/

Zdroj: PR/BRAND MANAŽÉR JANA TRELLOVÁ/RUKA HORE
Foto: YouTube