Permanentky na Art Film Fest 2012 sú už v predaji!

Filmoví fanúšikovia, ktorí si nechcú nechať ujsť to najlepšie, čo sa vo filmovom svete urodilo za poslednú dobu, si už teraz môžu zaistiť vstup na premietania. Od dnes, 10. mája, sú v predpredaji permanentky na 20. ročník Art Film Festu, ktorý sa uskutoční od 16. do 23. júna 2012 v Trenčianskych Tepliciach a Trenčíne.

Festivaloví návštevníci si môžu za zvýhodnenú cenu zakúpiť festivalovú permanentku na celý Art Film Fest – 8-dňový cinepass. Do 31. mája bude v sieti Ticketportal v predaji za 16 euro a od 1. júna do začiatku festivalu za 23 euro. Počas festivalu budú celotýždňové permanentky stáť 30 euro.

Držitelia Teplickej karty, karty EURO<26, ITIC-u, ZŤP alebo ZŤPs, členovia filmového klubu ASFK a AČFK si môžu zakúpiť zlacnené cinepassy v predpredaji za 10 euro, počas festivalu ich bude permanentka stáť 15 euro.
Art Film Fest aj tento raz pripravil špeciálny cinepass pre študentov. Od 19. mája do 31. mája sa budú môcť zaregistrovať na internetovej stránke www.artfilmfest.sk a v predpredaji za 5 euro získať celotýždňový cinepass. Cinepass pre študentov prináša Prvá stavebná sporiteľňa, a. s. Neregistrovaní študenti si počas festivalu budú môcť s platným preukazom ISIC zakúpiť cinepass za 10 euro.

Účastníci Art Film Festu nad 62 rokov si budú môcť zlacnený dôchodcovský cinepass zakúpiť iba počas festivalu, bude stáť 5 euro a pre seniorov, ktorí majú trvalý pobyt v trenčianskom kraji, bude stáť 2 eurá.

Počas festivalu budú k dispozícii aj jednorazové lístky za 2 eurá, ktoré umožnia návštevníkom vstup na jedno vybrané premietanie. Už tradične bude v predaji 3-dňový cinepass za 10 euro. Novinkou bude 24-hodinový cinepass, v predaji bude len počas festivalu za 5 euro.

Návštevníci Art Film Festu sa budú môcť počas festivalu ubytovať aj v stanovom mestečku, vstup do neho bude stáť 5 euro.

Art Film Fest aj tento rok ponúkne snímky, ktoré sa k slovenským divákom dostanú po prvýkrát, svetové aj domáce filmové novinky, aj diela s exotickým nádychom vzdialených kontinentov.

artfil2012

Zdroj: Forza, a.s.
Publikoval: Redakcia GREGI.NET