Paul van Dyk: Kto s ním zahraje?

V polovinì června do Brna zavítá po celém svìtì lépe známý dj a producent Paul van Dyk. Jeho vystoupení na legendární party Citadela, kterou tentokrát hostí novì zrekonstruovaná Kajot Aréna (dřívìjší Hala Rondo), bude jednou ze zastávek Evolution World Tour 2012. Kdo se v rámci tohoto večera nabitého kvalitní elektronickou hudbou představí?

Mnozí z clubberù již tuší, že Paul van Dyka na vystoupeních v Česku obvykle doprovází jeho tuzemský dlouholetý spolupracovník Michael Burian, který se například v loňském roce představil v Miami s 30ti členým orchestrem. Zde se mùžete podívat na ukázku:

Ovšem komu by to bylo málo, tentokrát dostane Buriany rovnou dva – totiž duo Burian & Burian LivePA. Projekt tvoří jeden z nejvyhledávanìjších českých DJs Michael Burian a jeho kolega ze Slovenska Robert Burian. V rámci této spolupráce vznikl např. remix singlu „Odlesk tvùj“ znovuobnovené skupiny Oceán a koncem loňského roku představili svùj společný track „Reunion“, který byl vydán na Michaelovì labelu Bohemian Recordings. Ukázky si mùžete poslechnout zde:

Michael Burian

Program doplní královna českého djingu Lucca, která úspìšnì kombinuje roli matky a DJky. Vydala skladbu „Japan Sugar“, jejíž videoklip byl nominován v kategorii klip roku MTV v anketì Český slavík, v létì si zahrála s Carlem Coxem na párty k 10.výročí jeho nocí v klubu Space na Ibize a její diář je už opìt nabitý jako dřív. Lucca sound mùžete nasát zde:

Lucca

Další dámou, která na Citadele roztočí gramofony, je Míša Salačová. Míša si na rozdíl od Luccy za mixpult odskočí jen příležitostnì, vìtšinu času totiž vìnuje svému dvouletému synkovi. Brnìnský trojlístek doplní Elio, DJ ze stáje klubu Mersey, designér, grafik, dekoratér a milovník kvalitní house music.

Jako speciální host se představí DJ Beatnut, který bude ve svých 24 letech nejmladším účinkujícím na červnové Citadele. Nenechte se však mýlit – tento mladíček si už zahrál ve víc než 200 klubech po celém svìtì a získal respekt nejen ve svém rodném Nìmecku i na poli mezinárodním. V roce 2006 zvítìzil v soutìži Corona German DJ Championship a vicemistrem v Corona World DJ Championship. Je ovlivnìn mnoha styly, v jeho setech najdete house, electro, urban i disco a inspirovat se nechává umìlci jako Afrojack, Laidback Luke, Martin Solveig, Fedde Le Grand, Axwell a mnoha dalšími. Ostatnì posuďte sami:

beatnut

Vstupenky mùžete zakoupit v síti Ticketportal aktuálnì v cenì 599,- za základní vstupenku, 999,- VIP a 2499,- VIP DELUXE.

PVD

Zdroj: PNPS a.s.
Publikoval: Redakcia GREGI.NET