Párty KLANG sa vracia do klubu Dole!

Štúdiový techno-čarodejník Objekt, bassový experimentátor Mickey Pearce či mladučký house-head Tanka. Všetko šikovní producenti inovatívnej elektronickej tanečnej hudby. Všetkých ste mohli vidieť v Bratislave vďaka párty KLANG.

Značku Hochspannung! asi netreba návštevníkom slovenských klubov predstavovať. Stojí za ňou dvojica DJov a promotérov Bad Mojo a Michael Priest, ktorí už osem rokov prinášajú do Bratislavy vychytené mená súčasnej klubovej hudby ako Sophie, Disclosure, L-Vis 1990, Mumdance, Bambounou, Tessela či Kowton. Znovuzrodená párty KLANG je jej pomyselným mladším súrodencom a zameriava sa na vychádzajúce hviezdy a lokálne talenty.

Anglický Bristol je unikátne mesto. Na bohaté hudobné dedičstvo v podobe drum’n’bassu či trip-hopu nadväzuje nová vlna producentov, ktorí spájajú ostrovné žánre (bass music, dubstep, či garage) s moderným technom do sviežej a originálnej zmesi. Bristolské vydavateľstvo Livity Sound je jedným z popredných predstaviteľov tohto trendu. Stojí za ním Kowton a jedným z mladých talentov, ktoré vydáva, je aj Via Maris – budúci hosť párty KLANG. Nováčik na scéne stihol zaujať rešpektovaný magazín Fact, ktorý ho zaradil medzi „10 to watch“ v roku 2017.

Meno nie je dôležité pre techno-acidový projekt Name Does Not Matter, ktorý sa postaví pred bratislavské publikum so svojím live actom. Zaujal releasmi na Leporelo, Endless Illusion či FRESKY, pravidelnou rádio show na rádiu Punctum či skladbami na Rinse.FM a XLR8R. Lineup už tradične otvoria a uzavrú organizátori a rezidenti Bad Mojo & Michael Priest.

FB Event: https://www.facebook.com/events/1316985098389010/

Zdroj: klub Dole