PAROV STELAR PŘEDSTAVÍ V PRAZE ZBRUSU NOVOU SHOW UŽ TENTO PÁTEK

Hvězdný rakouský DJ a hudebník Parov Stelar vystoupí se svou kapelou už v pátek 7. října 2022 v pražské Sportovní hale Fortuna. Pro své Venom Tour 2022 připravil zcela novou podobu pódia a vizuálního zážitku, nové písničky a nové aranže, a několik překvapení. Parov Stelar představí na koncertě také nové album Moonlight Love Affair, které vyšlo letos v dubnu. Vstupenky na stání a sezení za jednotnou cenu 890 Kč + poplatky pořídíte na GoOut.cz a v síti Ticketportal.

„Tohle bude nejlepší Parov Stelar show, kterou jsme dosud udělali. Jsem moc šťastný a už se nemohu dočkat reakce svého publika. 15 let koncertování Parov Stelar znamená vzít minulost a vytvořit budoucnost,“ láká na turné Parov Stelar, vlastním jménem Marcus Füreder.

Zcela nové Venom Tour 2022 je pro něj, kapelu a všechny ty, kteří Parov Stelar show vytvářejí, největší změnou během posledních deseti let vystupování.

Parov Stelar je rakouský mezinárodně nejúspěšnější hudebník. Je nazýván zakladatelem electro-swingu a jeho skupina Parov Stelar Band je žádána po celém světě. Mají za sebou přes 1000 koncertů po celém světě, např. vyprodané show v PlayStation Theater v New Yorku, v Alexandra Palace v Londýně a Zenith v Paříži. Vystupovali na mnoha festivalech, jako jsou Coachella, Glastonbury, Sziget, Lollapalooza, Pukkelpop a mnohé další. Hudba Parov Stelar byla také využita k mnoha filmům, televizním programům a reklamám.

Během pandemie se Parov Stelar věnoval své druhé lásce, výtvarnému umění, a připravil letos v létě ve svém rodném městě Linci výstavu 25 velkoformátových maleb. Nyní opět tvoří hudbu. Z výtvarného studia do studia nahrávacího, na taneční parkety formou beatů a umění – Parov Stelar je králem všeho.

Vstupenky online:
https://goout.net/cs/listky/parov-stelar-venom-tour-2022/wbdk/
https://www.ticketportal.cz/event/Parov-Stelar-VENOM-TOUR
Facebook událost: https://www.facebook.com/events/2912094525709018/

Zdroj: TS