Parov Stelar Band zahrajú v NTC Sibamac Aréne!

Bratislava v septembri zažije reprízu minuloročného vystúpenia electroswingovej partie Parov Stelar Band. Zoskupenie, ktoré v októbri 2011 vypredalo Majestic Music Club (MMC), vystúpi 21. septembra 2012 v NTC Sibamac Aréne. Pre zmenu priestoru sa interpret a usporiadateľská agentúra Ore Pole rozhodli najmä pre zvýšený divácky záujem oproti minulému roku. Vstupenky zakúpené do MMC, ktoré bolo pôvodne plánované aj pre tento rok, zostávajú v platnosti.
PAROV STELAR

Parov Stelar je považovaný za zakladateľa štýlu známeho ako electroswing, ktorý kombinuje house, electro či drum n bass so swingom a jazzom 20. až 40. rokov minulého storočia. Autorom a dušou projektu je Marcus Füreder, ktorý začínal ako DJ Plasma a až neskôr si začal hovoriť Parov Stelar. V roku 2005 pribral živú kapelu a postupne sa s ňou vypracoval na jednu z najcenenejších svetových hviezd na poli elektronickej hudby.

Predpredajové vstupenky na koncert Parov Stelar Band po 19 aj 21 eur sú už vypredané, 23-eurové lístky sú k dispozícii na internetovej stránke www.orepole.sk a v predajni Dr. Horák na Medenej 19 v Bratislave. Na mieste bude stáť lístok 27 eur.

Usporiadateľská agentúra Ore Pole priniesla do Bratislavy za posledný rok interpretov ako N.O.H.A., Belleruche a Ghostpoet, v najbližších mesiacoch pripravuje okrem iného vystúpenia umelcov ako Nneka či Gus Gus.

Viac informácií na www.orepole.sk a www.facebook.com/orepole.

Zdroj: Agentúra Ore Pole