Parkway Drive se vrací do Evropy, v Praze vystoupí 10.září

Epidemie jejich turné přerušila, teď se však na koncertní pódia vrací. Evropští fanoušci se této australské formace dočkají v září, na kdy je naplánována i pražská zastávka. Parkway Drive vystoupí ve Foru Karlín 10.zaří. Na halovéturné, které prozatím sestává z osmnácti koncertů, je doprovodí metalcore skupina z britského Sheffieldu – While She Sleeps.

Parkway Drive vydali od svého vzniku v roce 2003 do dnešního dne šest studiových  desek, které všechny bodovaly v prodejním žebříčku ARIA v první desítce. Posledním z nich byla nahrávka “Reverence” z roku 2018, která kapele v cenách ARIA Awards vynesla již druhé vítězství v kategorii „nejlepší hard rock/heavy metalové album“.

V roce 2020 zveřejnili dokumentární film Viva the Underdogs, který mapuje patnáctiletou cestu Parkway Drive za slávou, od jejích hardcorových počátků až po ovládnutí evropských festivalů v roce 2019, a bez příkras zachycuje vzlety i pády kapely, spory i euforii z dosažených úspěchů.

V březnu se dokument dočkal stejnojmenného soundtracku, který přinesl záznam vystoupení Parkway Drive na ikonickém Wacken Open Air v roce 2019 a tři skladby nazpívané frontmanem Parkway Drive Winstonem McCallem v němčině – písně “Würgegriff (Vice Grip)”, “Die Leere (The Void)” a  “Schattenboxen (Shadow Boxing)”, na kterém hostuje německý raper Casper.

Předprodej vstupenek bude zahájen v pátek 12.11.2021 v 11 hodin v síti Ticketmaster. Pořadatelé současně potvrzují, že lístky zakoupené na původní datum 12.dubna 2021 zůstavají v platnosti.

Majitelé vstupenek, kterým nový termín nevyhovuje a rádi by je vrátili, tak mohou učinit do 24.11.2021. Žádostem o vrácení vstupného po uplynutí tohoto termínu nebude možné vyhovět.

http://www.parkwaydriverock.com/
https://www.ticketmaster.cz/event/parkway-drive-europe-2022-vstupenky/36997

Zdroj: TS