Ostrava se opět otřese v základech. Po roce se vrací Let It Roll on Tour.

Halová akce Let It Roll On Tour se po roce vrací zpátky do Ostravy. Šestý ročník ostravského Let It Roll On Tour: The Portal Show se uskuteční o víkendu 12. – 14. dubna 2019 v prostorách Trojhalí Karolina Ostrava. Letošní novinkou je samostatná harder styles halová akce Devastator Hall, která proběhne v předvečer hlavní události.

Pro letošní ročník jsme připravili line-up, jaký na LIR On Tour ještě nebyl,” prozrazuje Zdeněk Souček, programový šéf a zakladatel drum’n’basového festivalu a jeho sezónních vydání pod značkou Let It Roll. “V lineupu najdete jména jako A.M.C, Hybrid Minds, Mefjus. PHACE, Rene LaVice, Teddy Killerz a Gydra,“ odhaluje světové djs, kteří zavítají zanedlouho do ostravského industriálního prostoru Trojhalí Karolina v sobotu 13. dubna. Vedle nabitého lineupu se ostravští fanoušci tohoto elektronického žánru mohou těšit také na unikátní stage design, kterému v loňském roce vévodil obří robot – hlavní symbol festivalu, nebo vizuální světelnou show, která k těmto akcím už neodmyslitelně patří. Stejně tak jako precizní FUNKTION ONE soundsystém, který renomované djs ze zahraničí i tuzemska doprovodí.

“V Ostravě má drum’n’base silnou fanouškovskou základnu. Rozhodli jsme proto LIR On Tour rozšířit ještě o jednu akci, a sice krále harder styles halových akcí – Devastator Hall,” dodává Zdeněk Souček známý také jako dj Suki. Halová akce Devastator Hall pořádaná pod lablem Imagination Festivalu měla teprve před necelým měsícem svou premiéru na holešovickém Výstavišti v Praze. Šlo o první samostatnou harder styles halovou akci v České republice, která navázala na léty ověřenou Devastator stage. Ta je pravidelnou součástí mnoha českých festivalů. Na Ostravském Devastatoru, který bude dělat předskokana Let It Roll On Tour a proběhne tak už v pátek 12. dubna, vystoupí interpreti světového formátu jako N-Vitral, Act of Rage nebo The Sickest Squad. Těšit se můžete i na jména jako Narkotek full crew, kteří poteší milovníky hardtekna, nebo Sirio, frenchcorového producenta, a mnoho dalších.

Kompletní lineupy jsou dostupné na facebookových událostech Let It Roll On Tour CZECH 2019 a Devastator Hall – Trojhalí Karolina Ostrava nebo na webových stránkách www.letitroll.cz/dnb-akce/let-it-roll-on-tour-2019/ a www.imaginationfestival.cz/events-custom-single/devastator-hall-ostrava/. Předprodej probíhá v síti GoOut.

Let It Roll

Let It Roll Open Air je největší drum&bassový festival na světě s řadou mezinárodních ocenění. Čtyřikrát po sobě například získal cenu Drum&Bass Arena Awards „Best Festival – Nejlepší festival“. V Česku se v letošním roce bude konat už dvanáctým rokem. V loňském roce LIR Open Air navštívilo přes 30 tisíc fanoušků elektronické hudby z celkem 64 zemí světa. Festival je zajímavý mj. tím, že jako první u nás zavedl cash-less systém a je zcela ekologický. Má také největší hudební stage v Česku a zejména ve světě je proslulý unikátní audio-vizuální performace. Více na www.letitroll.cz.

Vstupenky Let It Roll on Tour: http://smarturl.it/LIRonT2019_vstupenky
Vstupenky Devastator Hall: smarturl.it/Devastator19_ova

Zdroj: LiR