Open Air Festival 2012: Užite si festivall s All inclusive balíčkom a MasterCard PayPass™ samolepkous!

Absolutní novinka na Open Air Festivalu – už žádná omezení v místech civilizaci vzdálenìjších, žádné bolehlavy na téma kde vybrat peníze a jak si vystačit s minimem hotovosti. Od letošního roku právì Open Air Festival ve spolupráci s MasterCard nabízí zatím unikátní možnost placení pomocí technologie PayPass™. Jedná se o bezpečnou a jednoduchou platební metodu, při které jediné, co potřebujete, je bezkontaktní platební karta MasterCard PayPass™. Tento typ karet se představí na Open Air festivalu ve formì samolepek na mobil, které si zákazníci mohou již nyní koupit v balíčku All inclusive. 


PayPass sticker ve zkratce:Co je PayPass™? 

Samolepku MasterCard PayPass™ nalepíte na mobil. Od té doby funguje jako bezkontaktní platební karta pro rychlý a pohodlný zpùsob placení. S touto technologií je platba vyřízena bìhem nìkolika vteřin.Jak funguje?

Kartu nebo samolepku MasterCard PayPass™ přiložíte ke speciální čtečce na terminálu, chvíli přidržíte a platba je hotová. Kartu není potřeba “protahovat” platebním terminálem. U částek do 500 Kč není potřeba zadávat PIN. 1. Vymáčknout – Odlomte nálepku z Vaší karty.PayPass2. Odloupnout – Odstraňte z nálepky ochrannou folii.PayPass


3. Nalepit – Přilepte nálepku např. na Váš mobilní telefon.PayPass
PayPass

Co přináší návštìvníkùm Open Air Festivalu?

Placení na barech a vstup do MasterCard Priceless Experience Zone. All inclusive balíček v podobì čárového kódu slouží i ke vstupu do areálu, parkování a ubytování.


Jaké má výhody?

Je bezpečný – nemusíte u sebe nosit hotovost ani vybírat z bankomatù. Navíc při platbì nemusíte dávat svou kartu z ruky, takže ji máte stále pod kontrolou.

Je rychlý – mùžete využívat přednostní fronty na barech a placení vám nezabere víc než pár vteřin. 

Je zábavný – funguje jako vstupenka do MasterCard Priceless Experience Zone. 

Je cenovì výhodný – bìhem června až srpna bude All inclusive balíček v hodnotì 2500 Kč stát postupnì 1500, 1700 a 2000 Kč, a tak si užijete spoustu drinkù zdarma. 

Je praktický – v případì nákupu All inlcusive balíčku vám stačí jeden čárový kód ke vstupu do areálu, parkování, ubytování i vyzvednutí nálepky.Jak ho získat?

Zde na festivalovém webu si objednáte All inclusive balíček a obratem obdržíte čárový kód. Při jeho předložení budete vpuštìni na parkovištì, do areálu a do kempu. Hned u vstupu do areálu najdete stan MasterCard, kde pak dostanete samotnou samolepku. Tu si mùžete koupit i samostatnì buď zde, nebo přímo na místì.Brát s sebou na nìkolikadenní hudební festival balík penìz je nejen nepohodlné, ale i nebezpečné. Ale co jiného zbývá fanouškùm dobré open-airové zábavy? Jaká je pravdìpodobnost, že v odlehlejším místì konání festivalu najdete bankomat své banky? Je na čase zatočit se stresujícími myšlenkami a začít si bezstarostnì užívat skvìlé zábavy za doprovodu hudby! Letos vám takovou příležitost nabídne exkluzivnì Open Air Festival, který ve spolupráci s MasterCard zavádí alternativní metodu placení pomocí MasterCard PayPass™ samolepky na mobil. 


Platit na zelené louce pomocí malé nálepky a užívat si drinky zdarma – nezní to parádnì? Pokud nevìříte, že podobné zázraky existují, vìzte, že samolepka MasterCard PayPass™ je v technickém provedení úplnì stejná a bezpečná jako klasická platební karta! Malá nálepka, kterou stačí připevnit na mobilní telefon však funguje mnohem jednodušeji. Zaplatit bìhem nìkolika vteřin je nyní reálné, stačí přiložit MasterCard PayPass™ samolepku ke speciální čtečce a začít utrácet. A co víc – utrácet výhodnìji!


I dlouhé čekání ve frontì dokáže pokazit zážitek z festivalu. I s tím si MasterCard PayPass™ samolepka poradí. Pro vlastníky samolepek budou na vyznačených barech připraveny Fast line, kde budou přednostnì obslouženi. Budou si tak moci užít festivalové pohody se vším, co k tomu patří! 


Jak bude celý systém placení probíhat? Nejdřív si zde na webu zakoupíte speciální All inclusive balíček, který bude obsahovat vstupenku na festival, parkovištì, kemp a konzumaci v hodnotì 500 Kč, to všechno za speciální cenu 1500 Kč. Vše máte navíc jednoduše přístupné v jediném čárovém kódu. Tato exkluzivní nabídka platí jenom do konce června. Do konce července pak balíček zakoupíte za výhodných 1700 Kč, v srpnu se bude prodávat už za 2000 Kč, což je v porovnání se skutečnou hodnotou 2500 Kč pořád skvìlá šance, jak ušetřit a užít si tak spoustu drinkù zdarma. Kdybyste nechtìli kupovat celý All inlcusive balíček, nálepku si mùžete koupit i samotnou přes internet, případnì přímo na festivalu. 


O stavu zbývajících penìz se mùžete vždycky informovat na telefonním čísle uvedeném na nálepce. Kdybyste náhodou celý kredit na MasterCard PayPass™ samolepce nevyčerpali, nemusíte se bát, že byste o své peníze přišli. Na stovkách míst v republice mùžete technologií PayPass™ dál platit a vyčerpat tak celou hotovost. 


Do bezkontaktní technologie MasterCard PayPass™ vkládá velké nadìje i Tereza Janková, marketingová manažerka MasterCard: „Jsem velmi ráda, že se nám podařilo společnì s Open Air Festival přivést technologii MasterCard PayPass™ na festival mezi mladé lidi. V tomto netradičním prostředí se s ní návštìvníci mohou sektat v ČR vùbec poprvé. Festivaloví nadšenci si mohou nyní užívat bez zdlouhavých front a starostí s hotovostí. Mladí lidé by se mìli na festivalu především bavit, a my jim to rádi umožníme.“


Nálepka bude sloužit nejen k pohodlnému placení, ale i jako vstupenka do MasterCard Priceless Experience Zone, kde si návštìvníci budou moci pohrát s neobvyklými technologiemi a zapojit do toho i své přátele. Čeká na vás třeba laser net, hi-tech hudební nástroj až pro 3 osoby v podobì futuristické harfy tvořené laserovými paprsky. Audiovizuální záznam vašeho vystoupení budete moci hned nasdílet všem svým kamarádùm na sociální sítì. A než se stanete slavnými, mùžete se jako hudební tìleso zvìčnit ve virtuálním fotostudiu využívajícím stále oblíbenìjší prvky augmented reality. Budete se divit, co všechno se kromì vás na fotce objeví!


Bankomaty patří minulosti, buďte o krok napřed s MasterCard PayPass™ samolepkou! S All inclusive balíčkem si užijete ještì víc zábavy, letní pohody a drinkù zdarma! Nechte starosti doma a vydejte se na Open Air Festival vybaveni šikovným pomocníkem!


OAF


Zdroj: OAF
Publikoval: Redakcia GREGI.NET