Open Air Festival 2012: Odhaľuje denný line-up: štvrtok zadarmo, v piatok Fatboy Slim a v sobotu Amy Macdonald!

Open Air Festival ohlašuje dlouho očekávané rozdìlení interpretù do jednotlivých dnù! Páteční večer bude pódiu vévodit Fatboy Slim, sobota bude patřit Amy Macdonald a ve čtvrtek si všechny kapely, třeba Wohnouty, mùžete poslechnout zdarma!

Zajímá vás, kdy budou hrát kteří interpreti? Najdìte si své oblíbence v následujícím rozpisu! V pátek se mùžete tìšit na Fatboy Slima, Gorillaz Sound System, Booka Shade, Skyline, Xindla X, Charlie Straight, Tomáše Kluse, 100°C, Support Lesbiens, Monkey Business, Načevu, Lety Mimo, Zrní, Živé kvety a Romaniku. Zahraje také Stereo MCs DJ Set, DJ Bidlo, Far Too Loud, kapela Sly Rabbits a vítìz YouTube Festu.

V sobotu vystoupí Amy Macdonald, Mando Diao, Bloody Beetroots DJ Set, Mandrage, Anna K, Nightwork, Ivan Mládek, Rizzle Kicks, Kill The Dandies!, Please The Trees a sbor Elpida, A Banquet, „KOČIČKOVÁ, NOHAVICA & KUJOONI : Hudba Tanec Klobása“, Jaroslav Svìcený a Cigánski diabli a Scifipsi. Na djských stagích zahraje třeba Jonty Skrufff & Fidelity Kastrow, Orbith a Electrixx. Z divadelních vystoupení mùžete vidìt Na stojáka!, Kašpárek v rohlíku, EKG Jaroslava Rudiše a Igora Malijevského nebo autorské čtení Emila Hakla.

A ještì jedna dobrá zpráva na konec: ve čtvrtek pořadatelé zvou všechny z blízkého i dalekého okolí na den zdarma! Na koho se mùžete přijít podívat? Představí se Uširváč, Plexis, Tony Ducháček & Garage, Rybičky 48, Wohnout, Velvet Underground Revival a z DJs například Jirka Neumann. Seznam stále ještì není kompletní, sledujte tedy příští novinky a očekávejte další jména!
OAF
Zdroj: OAF
Publikoval: Redakcia GREGI.NET