Oficiálne afterparties Bratislavského Majálesu počas celého víkendu v Nu Spirit Clube!

Prvomájový víkend patrí už tradične Bratislavskému Majálesu, ktorý sa každoročne odohráva na Tyršovom nábreží, bude mať tento rok klubovú dohru na oficiálnych afterparties v Nu Spirit Clube. V piatok 6. mája sa o vaše krepčenie postará breakbeatový mág A. Skillz ktorého doplní domáci DJ support. V sobotu 7. mája sa do celonočnej party oprú vychytení slovenskí producenti, ktorí si aj spoločne zajamujú na staronovej akcii Strawberry Session.

A. Skillz vo svojich netradičných setoch spája dub-step, hiphop, funk či soul do unikátnych skrečov a mixovania. Vo svojej dlhoročnej kariére spolupracoval najmä s Krufty Kuts a do sveta vypustil niekoľko klubových mashupov, ktoré aj po rokoch fungujú ako štartér dobrej party. Excelentný Urban žúr doplnený domácimi miláčikmi Sir Bakulu, Coco D., Kowič a Yanchi s kľudom angličana premení tvoj piatok na ohnivý kotol tancujúcich tiel.

Strawberry sessions je staronový klubový formát reflektujúci aktuálne formy hudobnej produkcie, ktorý poskytuje nový pohľad na hudobnú improvizáciu, tentokrát v elektronickej podobe. Na jednom stejdži sa v novodobej jam session naživo stretnú viacerí slovenskí producenti na čele s Jurajom Petákom so skupiny Purist.

PIATOK        www.fb.com/events/268045423541060/
SOBOTA       www.fb.com/events/939772012809045/

afterparty_majales

Zdroj: Nu Spirit Club & Bar