NYE 2011: Štyria jazdci Apokalypsy naplnia vízie prorokov…

Štyria jazdci Apokalypsy naplnia vízie prorokov… Okamžite pridávaš hlasitosť, keď hrá niečo od Camo a Krooked, Body & Soul, alebo Dirtyphonics? V tom prípade máš o program na Silvestrea postarané! Formácia Fourward patrí do rovnakej kategórie producentov a party zabávačov a presvedčí nás o tom už 31.12. v Subclube.

Spojením štyroch rôznych pohľadov na hudbu, štyroch talentov a zároveň štyroch dobrých kamarátov, ktorí si výborne rozumeli v štúdiu vznikla formácia Fourward. Fúzia všetkých elementov do jedného celku robí ich hudbu unikátnou. Spočiatku to bola skôr zábava a zvuk ich skladieb tomu nasvedčoval.

Fourward

Vo svojej produkcii a trackoch spájajú prvky techstepu, neurofunku, jumpupu, ale neboja sa používať ani chytľavé melódie, či euforické vokály. Snažia sa nezapadnúť do žiadneho subžánru, naopak vytvárajú zvuk vlastný a pre nich typický.

Od oficiálneho zrodenia projektu Fourward v roku 2007 stihli o svojich kvalitách presvedčiť mnoho rešpektovaných vydavateľstiev od Virus Recordings, cez Fokuz, Audioporn, až po Mainframe. Rok 2011 znamenal aj vydanie ich debutového LP na značke Citrus Recordings. Momentálne sú exkluzívne upísaní Shimon-ovmu labelu AudioPorn a rakúskemu Mainframe, kde sa im dostáva patričnej pozornosti a hudobný svet sa môže tešiť na ďalšie kúsky z ich dielne.

Drum and bassový, šťastný Nový rok, sedem DJov, MC, trojica zahraničných hostí, výzdoba, hektolitre šampanského, ohňostroj, laser…to všetko už 31.12. v Subclube za super cenu v predpredaji, alebo úplne zadarmo v jednej zo súťaží. Info o akcii a súťaže o voľné vstupy aj na Facebookovej stránke akcie.

NYE 2011

Zdroj: Silwer
Publikoval: Redakcia GREGI.NET