Nudance Oldschool Vynils v Subclube!

Všetkých srdečne pozývame na broken beats párty do Subclubu. Posledný piatok v mesiaci október bude patriť oldschoolovému dnb. Pozvaní DJs majú pekné zbierky kvalitných dnb dosiek a práve v túto noc ich dotiahnu do Subclubu, aby sme sa spolu previezli desatročnicou svetového dnb.

Bude sa hrať pestrá, tanečná selekcia liquidfunku, danceflooru, hardstepu a darkstepu. Párty svojím umením okorení kvalitný MC Blu-ID z Budapešti. Do klubu sa dostanete iba za 4éčka počas celej noci. Tešíme sa na vás.

DJs:
KUKURICA (Signall/DoubleBass, SK)
D-HIGH (DE)
Fatsound
M-Cee
MC Blu-ID (HU)

KUKURICA (Slovakia) – DJ Kukurica, v civile Martin Domin, dnes patrí medzi špičku slovenskej DNB scény. Vystupoval v kluboch po celom Slovensku, Čechách a Poľsku, mohli ste ho vidieť aj na „open“ akciách ako Hodokvas, Bee Free a mnoho iných… Bol rezidentom dnes už neexistujúceho Clubu 22 a bratislavského klubu Duna, kde predvádzal svoje umenie na pravidelnej Signall noci. V poslednom obdobi sa objavuje na každom lineupe jednej z najúspešnejších slovenských kluboviek – Beatz. Vystupoval po boku významných osobností svetovej DNB scény ako napr. Matrix and Futurebound, Baron, Teebee, Logistics, Brookes Brothers, Mathematics, Optiv, Kasra, DJ Lee a ďaľších. Koncom roku 2004 sa stal víťazom celoslovenskej súťaže v DJskej zručnosti – Jim Beam Music Wanted DNB DJ. Jeho sety obsahujú širokú škálu dnešného drum&bassu, od veselého liquidfunku až po energické hardstepové tracky. Často sú okorenené hip-hopovou vsuvkou a scratchingom.

D-HIGH (Germany) – DJ D-High vyrástol v Kolíne a v Nürnbergu v Nemecku. 2009 sa presťahoval do Bratislavy. V roku 1987 začal s hraním Hip Hop-u a Rap-u, ktoré do dnešného dňa ovplyvňujú jeho mixovací štýl. Koncom 90 rokov sa D-High stal súčasťou vznikajúceho House a Techno hnutia v Nemecku, kde prilnul k Detroit, Acid, Breakbeat/Jungle and Gabber. Nasledujúce roky aktívne DJ-oval v Nürnbergskych a Mnichovskych kluboch, s pomedzi inými aj s The Prophet (Thunderdome/ID&T). V Nürnbergu tak isto uvádzal rádio show pre Hardcore Techno. Neskôr v roku 1999, D-High sa stal DJ pre Red Bull, na turné pri príležitosti rôznych akcií v Európe, zameriavajúc sa na broken beats (Breakbeat/Jungle/Drum&Bass) a Black Music. Vo všeobecnosti, mixovací štýl D-High nemôže byt opísaný jedným slovom. Je to určitý volný štýl Old School a Nu Skool v oblasti Drum&Bass, ovplyvnený DJ Hype-om a Andy C, Ray Keith-om. Nie je ničím výnimočným, že niekedy sa zrazu objavvia HipHop a Ragga platne na mixovacích doskách.

Súťaže o tričká a voľné vstupy na facebooku
od 22:00, entry 4 eur

NuDance

Zdroj: NuDance
Publikoval: Redakcia GREGI.NET