Nudance night w. Hybrid Minds

Hybrid minds nemáme nikdy dosť! O dôvod viac ich zavolať, je predstavenie ich nového albumu Elements, ktorý vyšiel cez leto. Nakoľko svojich verných fans majú po celom Slovensku, svoj druhý album prídu predstaviť 11. novembra.

Je isté, že bratislavský Nuspirit club privíta všetkých milovníkov smoothzvuku týchto liquidfunkových géniov, ktorí na novom albume spojili sily s overenými vokalistami. Zahviezdili opäť RockyNti, Charlotte Haining či Tiffany Juno. Tracky, ktoré majú dušu, s výraznými textami, zasadené do príjemnej liquidovejlinky s emotívnou atmosférou sa nesú celým albumom. HM len potvrdili svoj predchádzajúci úspech a pokračujú vo vysokom štandarde, ktorým významne ovplyvnili celú dnbscénu.

Aby sme však uspokojili širšie obecenstvo, kým horný stage bude patriť danceflooru a liquidfunku, v basemente sa budete môcť vytancovať na house, techhouse či glitch. Premeňte si s nimi jeden pochmúrny jesenný večer na príjemnú noc plnú pozitívnych vibrácií a zažite euforické chvíle spolu s nami.

Facebook event https://www.facebook.com/events/1535895963141717/ 

22.00 Swire
23.30 Slofi
01.00 Hybrid Minds
02.30 Evey
03.30 Fatsound
GRNA on sax
NOISVIZION VJS

basement – house, deephouse, techchouse
23.00 Grna dj set
00.30 Bratis
02.00 Wnchnz

Zdroj: TS