Nudance Music pripravila pre talentovaných djov zaujímavý DJ Contest!

Si talentovaný dj/producent a chceš hrať na akcii Nudance, Dubflex, Drumshock či Fellaz v jednom z bratislavských klubov? (Subclub, Majestic Music Club, Radosť; Plťka, Pláž pod Ufom a Zlaté piesky open air akcie počas celého leta v Bratislave).

Zamakaj a namixuj to najlepšie co tvoja hudobná zbierka obsahuje. Dåžka setu od 30 do 60 minút, exportni do MP3, nazvi ho Nudance Music Mix, uploadni na Soundcloud.com a link spolu s bližším info o tebe nám zašli emailom na contest@nudance.sk.

cover

Vybrať si môžeš jeden zo štýlov: drum & bass – dubstep – drumstep – bass – future beats – experimental a post nu sounds.

Hodnotiace kritériá sú: inovácia, inšpirácia, technika mixovania a energia/atmosféra, ktorá plynie zo setu.

210720111035

O víťazoch a celkovom poradí rozhodne počet vypočutí, LIKEov od fanúšikov na facebooku a posledné slovo budú mať chalani z Nudance Crew. Deadline na posielanie mixov je 25.5.2012

Víťaz odohrá úvodný set na akcii Radio_FM Nudance, 1. júna v Majestic Music Clube, Bratislava. Ostatní dostanú ďalšie zaujímavé možnosti na vystúpenie. Viac info o akcii na www.nudance.sk. Všetkým zúčastneným držíme palce!

nudance

Zdroj: Nudance
Publikoval: Redakcia GREGI.NET