Nový festival na slovenskom hudobnom nebi prinesie prvýkrát na Slovensko RED HOT CHILI PEPPERS!

Dlhoročné sny slovenských čili fanúšikov sa naplnia presne 12.6.2022! Legendárna skupina Red Hot Chili Peppers zahrá vôbec prvý koncert na Slovensku na futbalovom štadióne Tehelné pole v Bratislave v rámci nového mestského festivalu s názvom LOVESTREAM FESTIVAL. 

Anthony, Flea, Chad a navrátilec John Frusciante využili obdobie pandémie naplno a venovali sa tvorbe nového albumu, ktorého oficiálne vydanie je naplánované na najbližšie obdobie. Slovensko tak bude medzi prvými krajinami na svete, ktoré budú počuť aj čerstvé novinky naživo.

Na novom štadióne zahrajú v tradičnom zložení a dokonca opätovne s gitaristom Johnom Frusciantem počas niekoľkodňového festivalu LOVESTREAM. Jedná sa o úplne nový festival, ktorý spojí tie najlepšie domáce kapely a svetové mená. Preto sa už teraz môžete tešiť na ďalšie chuťovky.

Red Hot Chili Peppers nezaspali na vavrínoch, nikdy neboli viac odhodlaní a zapálení pre nadchádzajúce turné ako teraz. Nechcú sa spoliehať na predchádzajúce úspechy, ocenenia – toto je pre nich nová misia, do ktorej chcú dať svoju dušu a všetko čo majú.

Predaj vstupeniek začne už 15.novembra exkluzívne na www.Predpredaj.sk!
LOVESTREAM FESTIVAL Vám prináša SILVI Production.
www.lovestream.sk

Zdroj: TS