Novinky z Beats for Love 2014.

Dnes vám představíme další řadu vystupujících převážně ze scén breakbeatu a techna.

Od polských sousedů dorazí do Ostravy djové z crew Krucafux. Lomené beaty pod taktovkou djůFreekOut, Freeman, Hppy a Fatcut. Pánové z Krucafuxu jsou známí i jako promotéři a producenti. O breakbeat se postarají i čeští zástupci. Například člověk známý z projektu Goodvibrations Garnie:C. Nebo dále lidé z projektu Spectral Sound CyClown a Dafman a také ostravský Martin Dee.

Pro příznivce rovnějších beatů představíme b2b djské vystoupení dvou djů, promotérů a producentů v jedné osobě. Jeden z nich je dlouhá léta znám jako VIP runner, jež se staral například minulý rok o Olava Basoskeho. Ano správně, jedná se o djské duo Ravic a Callboy. Ze Slovenska dorazí například Dragon Hoang. Další z řad promotérů a djů, tentokrát z řad tvrdšího techna je Skais. Téměř posledními jsou dnes Franke a Dazzy. Nakonec představíme vítěze LIVC Bassline cupu, spoluzakladatele Rehab night, tech housového Junior Jana.

Veškeré informace, tipy a rady, aktuality a vše co Vás zajímá ve spojení s Beats For Love, naleznete na oficiálních stránkách festivalu www.b4l.cz.

Vystupující: John B (UK), X-Press 2 (UK), Tantrum Desire (UK), Stoneface&Terminal (DE), Colombo (SPA), Du’Art (PT), A-Brothers (AT), Macho (SK), Papa Django & Swing Thing (SK), The Carlson Two (DE), Mini Da Minx (UK), LocoMatiV (SK/BE), Loktibrada (SK), Boss (SK), FreekOut (PL), Freeman (PL), Hppy (PL), Fatcut (PL), Dragon Hoang (SK), Pavel Krejdl, Golpe, Destroyer, Makarov, No-On, Kaisersoze, Orbith, Ravic, Callboy, Franke, Dazzy, Junior Jan, Martin Dee, CyClown, Dafman, Skais, Lowa, Harakiri Breaks Brothers, Paolo Di Maki, Max W, DayD, CubaQa, Sens, Mildee, John Weah atd.

Odkazy:
www.b4l.cz  – oficiální webová stránka festivalu
https://www.facebook.com/beats.for.love – oficiální stránka festivalu na fb

b4l_poster

Zdroj: Beats For Love 2014