Nové CD Dymytry Neonarcis pokrstí v Prahe Václav „Noid“ Bárta!

Metalová kapela Dymytry, která v minulých týdnech vydala očekávané CD Neonarcis se připravuje na jeho křty.

A ty budou hned dva: první proběhne v Retro Music Hall v Praze 27. září a druhý o den později v klubu Death Magnetic v Domažlicích. Pražský křest zpestří svojí účastí i zpěvák Václav „Noid“ Bárta, který CD zároveň pokřtí.

Dymytry jsou s Noidem částečně provázáni, vždyť kytaristé Jiří „Yuri“ Urban a Honza „Gorgy“ Görgel a bubeník Miloš Meier jsou i členy Bártovi kapely Noid. Není proto divu, že Dymytry zvolili jako hosta a kmotra CD práve Noida Bártu.

Zpěvák desku nejen pokřtí, ale zároveň s Dymytry i vystoupí, což jistě bude pro fanoušky trvdé hudby prvním vítaným překvapením večera. Ale ani o další hosty a překvapení nebude nouze.

Jak již bylo avizováno, na křtu bude jedním z bodů večera i bubenická show. Na jednom pódiu sejde zhruba 8 výtečných bubeníků a představí se ve společném vystoupení. Chybět nebudou ani roztleskávačky z České asociace amerického fotbalu – z týmu Fighters, s nimiž Dymytry navázali spolupráci v rámci CD Neonarcis.

V hlavní roli masky Dymytry by bez masek už ani nebyli Dymytry, a protoi masky budou jedním z hlavních překvapení a vrcholů křtu. Kapela se po několika letech rozhodla pro inovaci masek, a křest bude první akcí, kde už bude možné kapelu v nových, pečlivě vyrobených maskách spatřit. Vedle CD se budou pomyslně křtít i masky.

 

27.9., 19:30 křest PRAHA – Retro Music Hall
Hosté:
Václav „Noid“ Bárta, roztleskávačky z České asisociace amerického fotbalu – tým Fighters.
Překvapení:
Bubenická show, nové masky

www.dymytry.cz
https://www.facebook.com/dymytry.cz

Zdroj: Dymytry