NOVÁ Fun rádio Dohoda – bude ešte väčšia a lepšia!

Najväčší Ietný žúr bude ešte lepší, ako si ho pamätáte! Neoddeliteľnou súčasťou leta bude Dohoda už po ôsmykrát, tento rok však dostal festival novú podobu – viac miest, väčšie pódium, noví interpreti. Dohoda ponúkne skvelú zábavu až v piatich mestách — v Banskej Bystrici, v Nitre, v Malackách, v Bojniciach a v Poprade. Unikátny hudobný zážitok prinesú najväčšie hviezdy slovenskej hudobnej scény so špeciálnym repertoárom.

Nadšenci festivalov pozor! Najväčšia letná žúrka štartuje už pred prázdninami. Fun rádio Dohoda tento rok prichádza s celkom novým konceptom.

„Ústredný claim ôsmeho ročníka je Nová – väčšia – lepšia Fun Rádio Dohoda. Dohoda sa na trhu za tie roky etablovala, našla si svojich stálych návštevníkov. Tak ako v éteri, aj mimo neho, však chceme ísť s dobou. Prinášať našim fanúšikom novinky, kvalitu. Myslíme, že teraz je čas Dohodu „nakopnúť“ nanovo. Neponúkame len koncert špičkových interpretov a žúr plný zábavy, ale plnohodnotný letný festival. Dohoda tak zavíta až do piatich miest, vystúpi viac umelcov, rozšírili sme ponuku služieb a sprievodných aktivít. Taktiež sme zmenili vizuál, web, štýl komunikácie…Naďalej však platí, že my budeme hrať a vy sa budete zabávať“, predstavil nový koncept generálny a marketingový riaditeľ Fun rádia Patrik Ziman.

Novou koprodukčnou spoločnosťou Fun rádia pre Dohodu je Key Art Agency.

„Fun rádio Dohoda má svoju tradíciu, veríme, že sa nám ju podarí obohatiť a Dohoda bude tento rok svojou úrovňou jednoznačne top! Návštevníkom ponúkneme väčšie pódium, viac kvalitných stánkov, lepšie služby a samozrejme unikátny program,“ dodala Dorota Hrančíková z Key Art Agency

Prvá letná superžúrka Fun rádio Dohody štartuje netradične, ešte pred školskými prázdninami, 25. júna v Banskej Bystrici. Špeciálne na Dohodu si najväčšie hviezdy slovenskej hudobnej scény pripravili úplne nový program.

„Návštevníci zažijú niečo úplne iné, ako sú od interpretov zvyknutí z ich vlastných vystúpení. Line up určite stojí za to. Znie to možno trochu tajnostkársky, no interpretov budeme predstavovať postupne v éteri Fun rádia a na webe Dohody. Prvé mená už onedlho, začiatkom apríla,“ uzatvára Dorota Hrančíková.

Lokality a termíny Fun rádio Dohody 2016:

Banská Bystrica, Pod pamätníkom SNP, sobota  25. jún 

  • Nitra, Amfiteáter, sobota 02. júl  
  • Malacky, Zámocký park, sobota 30. júl  
  • Bojnice, Plážové kúpalisko, sobota13. august  
  • Poprad, pri AquaCity, sobota 27.8. 

Okrem unikátneho hudobného programu budú návštevníkov zabávať aj obľúbení moderátori Fun rádia. Nebudú chýbať ani súťaže, a sprievodný program.

Predpredaj lístkov začal dnešným dňom (4. apríl) špeciálnou akciou. Prvých tisíc vstupeniek je za zvýhodnenú cenu – 13 eur! Neskôr budú stáť 15 eur a priamo na mieste 17 eur. Lístky sa dajú kúpiť v sieti www.predpredaj.sk alebo prostredníctvom webu Dohody www.funradio.sk/dohoda/.

Dobrá správa pre rodičov, zábava s deťmi vás vyjde lacnejšie. Deti do 130 centimetrov, sa môžu zabávať zdarma. ZŤP osoby majú zvýhodnenú cenu – lístok si kúpia s 50% zľavou.

Ďalšie novinky k festivalu je možné sledovať na webe a Facebook profile Dohody.

Poster_novaFRD_2016

 

Zdroj: Fun rádio