Nouvelle Vague s novou kabaretnou show aj v Bratislave!

Nouvelle Vague majú nové EP a celkom novú koncertnú show, s ktorou aktuálne slávia úspechy na americkom turné. V novembri ju privezú aj do klubu MMC v Bratislave.

“Neskutočná show v Chicagu minulú noc. Ďakujeme.” – Emily Shaw Lindner
“Som na koncerte v San Franciscu, nechcem aby skončil…” – Eric Gutierrez
“Milujem to. Neviem sa dočkať, kedy vás zas uvidím” – Glenda Campoverde

To je len zopár komentov k aktuálnemu turné na Facebooku Nouvelle Vague od fanúšikov v Severnej Amerike. Podobné odozvy mali aj slovenské koncerty, ktoré kapela odohrala 30. a 31. marca 2011. Oba vypredané.

A niet sa čo čudovať. Lebo Colinova bossa nova prerábkam “new wave” hitov sekne. Lebo speváčky sú kúzelné a majú neodolateľný hlasový aj pohybový prejav. A ešte preto, lebo: “keď hrajú God save the queen, ani no future vôbec neznie rebelantsky, skôr osudovo a dekadentne,” píše Samuel Marec na svojom blogu.

A práve dekadencia a francúzsky kabaret budú hrať prím vo vynovenej živej show 18. novembra v Bratislave. Speváčky Melanie Pain a Liset Alea doplní tanečníčka Zula, ktorá je hlavnou hviezdou vyhláseného parížskeho kabaretu Le Crazy Horse.

Provokácia a kreativita ruka v ruke s oslavou ženskosti a najväčších melódií novej vlny. Hudobnej aj filmovej. To je nová kabaretná show Nouvelle Vague.

Prvá séria vstupeniek sa na www.tixy.sk predáva za 16 eur. Neskôr sa ich cena zvýši na 19 a na bráne sa budú predávať za 23 eur.

https://www.facebook.com/events/359899324105097/?notif_t=plan_edited

Zdroj: Pendant s.r.o.