Nouvelle Prague zve již poosmé na hudební konferenci a přehlídku.

Hudební konference a přehlídka Nouvelle Prague ohlašuje osmý ročník, který proběhne ve dnech 30. – 31. října 2020 v prostorách DOX+ v Praze. Organizátoři letos reflektují nelehkou dobu kulturního sektoru a hudební scény.

V době stále narůstajícího počtu showcase festivalů a konferencí ve světě vám tento rok chceme na Nouvelle Prague nabídnout panelové diskuze, workshopy a setkání zaměřené právě středoevropskou a především česko-slovenskou scénu. Letos dáváme největší prostor praktickému vzdělávání a mentorským setkání, které zvýší konkurenceschopnost umělců a akcí na domácím i mezinárodní poli, představí nadějné hudební projekty a zasadí je do kontextu světového dění, budeme se bavit o klubové a festivalové scéně a aktuálních problémech,“ přibližuje program nová ředitelka konference, Anna Mašátová. 

Nouvelle Prague zve na panelovou diskuzi s českými a slovenskými labely, hudebními médii, setkání se zástupci rádií, poukáže na roli brandů v hudebním průmyslu, představí možnosti vícezdrojového financování pro hudebníky i pořadatele akcí, práci producentů nebo současné problémy festivalové a klubové scény a možných řešení. Kompletní program bude postupně odhalován.

Workshopy přinesou orientaci na poli streamovacích služeb a jejich efektivního využívání, tipy a triky z oblasti sociálních sítí pro hudebníky a pořadatele akcí, jak na granty aj.

Speed-meetingy, tedy krátké mentorské schůzky, se zaměří na vydávání hudby, booking, management a propagaci hudby.

Zájemci o vystoupení na showcase festivalu se již teď mohou hlásit na www.nouvelleprague.com. První vlna vstupenek v prodeji na GoOut.cz

www.nouvelleprague.com
www.facebook.com/NouvellePrague

Zdroj: TS