NOCTURNAL OBEISANCE vydali debutový album, GLOOM predstavujú tretí album Awaken lyric videom.

Práve vyšiel debutový album black metalovej kapely zo Zlína NOCTURNAL OBEISANCE s názvom Temný rutuál hněvu. Dostupný je vo forme fyzického CD a v tejto chvíli putuje aj do celosvetovej digitálnej distribúcie. Vypočuť si ho ale každý môže na Bandcamp prfofile Slovak Metal Army.

Bandcamp s celým albumom: https://nocturnalobeisance-sma.bandcamp.com/album/temn-ritu-l-hn-vu
GLOOM /SK-Prešov/ https://www.facebook.com/gloomslovakia/

Do histórie gotickej metalovej kapely GLOOM sa vryje ďalší dôležitý symbol. Tretí album s názvom „Awaken“ je nahratý a pripravený na vydanie pod Slovak Metal Army. Úvodným singlom je Everything Ends vo forme lyric videa. Oficiálne vydanie albumu pripadlo na dátum 8. Apríla 2020 a jeho krst prebehne s podporou kapiel Alter Ego a Temple v domácom Prešovskom klube Stromoradie 28. Marca 2020.

Udalosť na Krst: https://www.facebook.com/events/508788113356929/

NOVINY SLOVAK METAL ARMY

Februárové vydanie NOVÍN SLOVAK METAL ARMY je práve distribuované na odberné miesta. Na 16tich veľkoformátových stranách sú vytlačené recenzie, pozvánky na koncerty a rozhovory napríklad s Arawn, Ceremony Of Silence, Hypnos či Bonded /DE/. K dispozícii na odberných miestach alebo spolupracujúcich e-shopoch budú od 10 Februára. Noviny sú pre každého ZDARMA. Záujemci o informácie môžu kontaktovať redakciu na: noviny@slovakmetalarmy.sk

V prípade, že máte záujem o digitálne promo albumu, alebo jeho fyzickú kópiu pre recenziu, prosím kontaktujte nás obratom. Ak máte záujem o rozhovor s kapelou, môžete kontaktovať priamo ju alebo to môžeme sprostredkovať či už písomnou, alebo hovorenou formou u nás v SMA. Ak máte záujem o odoberanie novín zdarma, postačí poslať poštovú adresu.

Zdroj: TS