Neonlight & Mollie Collins již tento pátek v Praze

Neonlight přiletí 10. března na oficiální warm up Exploration Festivalu do pražského Stormu! S nimi se do ČR vydá poprvé v historii i drum & bassová djka Mollie Collins, které se začíná dostávat v zahraničí obrovského zájmu. Nebude chybět ten nejlepší domácí support v čele s jedním z nejlepších českých producentů A-Crayem. Vstupenky jsou v prodeji v síti GoOut jen za 129 Kč.

 LINE UP 
NEONLIGHT (DE)
MOLLIE COLLINS (UK)
A-CRAY
SNOOKEY
BEESU
CHERW

VSTUPENKY / TICKETS 
PŘEDPRODEJ 120 Kč (+ poplatek)
VSTUP NA MÍSTĚ 150 Kč 

◥ START 21:00 | KONEC 06:00 ◤

Více informací naleznete na Facebook události

Německý projekt Neonlight, za kterým stojí pánové Tobias a Jakob, patří na dnešní  dnb scéně k jedněm z neuznávanějších producentských týmů. Jako producentské duo Neonlight vystupují od roku 2009, ale jejich společný příběh spadá ještě dál, kdy se věnovali pouze djingu. S trackem „Wave“ si zajistili své místo vedle jmen jako je Mefjus, Xilent, Ford a Emperor pod labelem Ammunition Recordings, který je známý tím, že objevuje nové talenty. Netrvalo dlouho a začali spolupracovat s respektovanými labely, jako je Blackout Music, Bad Taste a Trust in Music, čímž si získali pozornost horních vrstev dnb scény a vznikl tak například remix Optivova tracku „Run It Red ft Ryme Tyme“ Od té doby toho mají za sebou již spoustu a jsou rozhodně zárukou našláplého mejdanu! 

Mollie Collins je DJka původem z Velké Británie, která se v dnb scéně pohybuje od svých 15 let, kdy navštěvovala mládeži přístupné akce a rave parties ve squatech, dokud nebyla dost stará na to, aby se mohla zcela ponořit do této kultury. Ve svých 18 letech se zajímala o každý aspekt nočních klubů (promotér, VJ, DJ…), protože nechtěla klasickou práci od 9 do 5. Ve svých 20 letech vystoupila na místech, jako je Fabric, Printworks, Warning, One Nation atp. a festivalech, jako je Color, X Music, One Dance a mnoho dalších. I přes svůj nabitý program vystupuje stále jako rezidentní DJ v Tap N Tin (Chatham), kde hraje každé pondělí. Její sety zaručují všechny polohy dnb – od krásných liquid vokálů přes brutální jump-up basslines. Nyní si začíná budovat reputaci i jako producentka a vy máte možnost ji slyšet osobně poprvé v ČR, tak si to nenechte ujít! 

Zdroj: Storm club