Neocaesar /HOL/ + Dehydrated, Brute, Cranial Carnage /CZE/

Holandská death metalová úderka NEOCAESAR, ktorú tvorí štvorica bývalých členov kapely Sinister, vystúpi už čoskoro na Slovensku! Kapela má za sebou vydanie debutového albumu „11:11“ vo vlastnej réžii a už v jeseni sa vyberie na malé turné po ČR s kapelou Hypnos a ihneď po nej pridáva aj jeden dátum pre fanúšikov zo Slovenska!

Ak ste ešte o kapele nepočuli, je na čase to napraviť, napríklad aj prostredníctvom nášho webu SMA. Podporu Holanďanom budú robiť naše bandy Dehydrated, Brute a Cranial Carnage /CZE/.

NEOCAESAR /HOL/ old school death metal

Majú na konte debutový album, ktorý sa nesie v duchu starých matriálov z oblasti death metalu, tu však špeciálne starých albumov Sinister, pretože komplet zostava NEOCAESAR pôsobila na albumoch „Hate“ a „Bastard Saints“. Táto show bude prvá a zatiaľ jediná na Slovensku v roku 2017.

https://www.youtube.com/watch?v=0wVPiKTWZj0

DEHYDRATED /SVK/ death metal

Po dvadsiatich rokoch sa na scénu vracia piešťanská kapela DEHYDRATED. Legenda domácich death metalových legiend, v doplnenej zostave okolo Braňa Juráka. Kapela už má nahratý nový album, ktorý bude vydaný čoskoro pod názvom „Resurrection“ na znovuzrodenej značke Immortal Souls Prods.

BRUTE /SVK/ death metal

Tretí album „Henchmen“ je v prvom náklade 500ks takmer rozobratý. Steve a jeho družina už dnes funguje v 5-člennej zostave, keď po bubeníkovi prišiel do kapely aj druhý gitarista. BRUTE patria doslova k deathmetalovým skvostom SK scény.

CRANIAL CARNAGE /CZE/ death metal

Moraváci CC vydávajp svoj debut taktiež pod značkou ISP. Vyznačujú sa technickejšou formou brutálneho death metalu a tento rok sa predstavili aj na fantastickom festivale Gothoom 2017.

VSTUPNÉ : 10€ v predpredaji / 12€ na mieste
https://www.slovakmetalarmy.sk/
https://www.facebook.com/slovakmetalarmy/
https://www.immortalsouls.sk/
https://www.facebook.com/ImmortalSoulsProductions/
AKREDITÁCIE : simona@immortalsouls.sk
PREDPREDAJ : https://www.ticketportal.sk/Event/NEOCAESAR_Hol_DEHYDRATED_Svk_BRUTE_Svk

Zdroj: TS