Najznámejšie slovenské rockové kluby, festivaly a webstránky sa spájajú a prinášajú live stream koncert Konfliktu!

Punková legenda Konflikt zahrá 1.mája 2020 o 20:00h online koncert! Ide o historický prvý live stream koncert kapely za 30 rokov. Skupina tento rok oslavuje svoje okrúhle jubileum a tak ako všetky hudobné skupiny museli svoje koncerty zrušiť alebo preložiť.

„Bude to prvý live stream v histórií kapely, keďže turné ako aj festivaly sú zakázané. Som punkový dinosaurus, ja sa do týchto internetových, moderných veci  nerozumiem, v živote som si ani nestiahol mp3, alebo som si ani nenapálil CD, našťastie máme kamošov z Clubstream.sk, ktorí sa postarajú o tento stream a takto aspoň virtuálne zahráme. No a keď niečo robím, tak vždy som sa snažil spojiť všetkých do mojich aktivít , ako to bolo aj v prípade CD výberovky „Punk Rock made in Europe“ ,kde som spojil 25 najznámejších punkových skupín z Európy,  alebo prvý Undergroundový festival na Slovensku Punk Island, kde som zas spojil celú domácu a stredoeurópsku punkovú scénu. Tento krát som dal dokopy najlepšie slovenské rockové kluby, festivaly a webstránky, ktoré tiež budú vysielať náš Konflikt-Korona-Koncert a zato im veľké  ĎAKUJEM! Tak isto ďakujeme každému, kto nás a ľudí z realizačného tímu stream koncertu v týchto ťažkých časoch podporí  ľubovoľnou peňažnou čiastkou!Bez  vašej podpory by to nešlo“ … hovorí Jury, líder Konfliktu a dodáva…“ Odkazujem punkáčom, metalistom, rockerom, že my sme tu už 30 rokov a dúfame, že ešte dlho budeme a nejaký Korona nás tak ľahko nezlomí, lebo Punk´s not dead!“

Konflikt sa pridáva tak k umelcom, ktorí v čase vládnych opatrení v súvislosti s Covid-19 potešili svojich fanúšikov aspoň týmto spôsobom. Koncert bude vysielaný na oficiálnej facebook stránke kapely, ale tiež si ho môžete pozrieť na facebook stránke Rádia Frontinus a facebook stránkach najznámejších slovenských rockových klubov, festivalov či webov.(viď.nižšie) Koncert si môžete bezplatne pozrieť z pohodlia vášho domova vďaka chalanom z clubstreamer.eu, avšak svoju skupinu môžete v týchto ťažkých časoch podporiť ľubovoľnou peňažnou čiastkou.

Linky na Dobrovoľné Vstupenky sú nasledovné:

Tootoot:  https://tootoot.fm/sk/events/5ea1a9692ca73d09743595c6
Predpredaj.sk: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/konflikt-live-stream-show-2020-05-01/
Ticketportal.sk : https://www.ticketportal.sk/event/Konflikt-Live-stream-show
Inviton.sk: https://inviton.joj.sk/e-10850/konflikt-live-stream-show

Kluby: Randal Club, Kulturák Klub, Collosseum Club, Smer Klub 77, RC Mlyn Vrútky, KC Hoffman, Mozi.Club
Festivaly: Topfest, Terchovský Budzogáň, Rock pod Kameňom, Cibula Fest, OrgazmaRockFest, Festival Skaly, Punkáči deťom
Rádia: Rádio Frontinus, Punkowe Radio Underground (PL), Radio ProRock(PL),Rádio Čas Rock(CZ)
Webstránky: RockHard.sk, Hellmagazine.eu, Hudba.sk,Gregi.net, LIVEmusic.sk, ROCKER.sk, music-zone.eu, PartyPortal.sk
Talentová súťaž pre mladé rockové skupiny: Rocková maturita

Zdroj: TS