Najväčšie hity legendárnej slovenskej heavy metalovej skupiny MAKAR ČUDRA po prvý krát na CD.

Fanúškovia legendárnej slovenskej heavy metalovej kapely sa konečne dočkali. A to nie len nedávneho oživenia v novej zostave a príprave nového materiálu, ale aj vydania najväčších hitov skupiny po prvý krát na CD. V Makar Čudra v minulosti pôsobili muzikanti ako napríklad: : muzikálový spevák Peter Slivka, gitarista Vlado „Jerzy“ Jurča (Slobodná Európa, Extip), bubeník Teo Skovay (Fermáta, Collegium Musicum), či kráľ šlágrov Otto Weiter.

Preslávili sa špičkovým melodickým heavy metalom a skladbami ako napríklad: „Strigy na sabat„, „Pán Pasteur„, „Strašiak v hlave„, alebo „Vrtká„. Tieto skladby dodnes patria do zlatej studnice slovenského heavy metalu. 

Toto všetko a mnoho iného nájdete na kompilácii „1987 – 2014„, ktorá v týchto dňoch vyšla na elektronických platformách ako napríklad: Spotify, Deezer, Napster, Shazam, Amazon Music a iné. Za všetky zverejňujeme aspoň jeden link, kde ho môžete zohnať: https://open.spotify.com/album/0OzbSWdi5tDHrPLAbmYHl4?si=oA_UB8RAR_CuASCaBoIpMw&fbclid=IwAR0LfjUApqYYnPXXc44mrcS6jmC1-YAb6x15r3n3RQYsBtD9vPxqR9e31v4 

CD verzia vychádza v septembri. Objednať ju môžete už teraz tu: https://www.makarcudra.sk/?page_id=89

O remaster všetkých skladieb sa zázračne postaral Pavel Hlavica zo štúdia Shaark / Bzenec. 

https://www.facebook.com/makarcudraheavymetal/
http://www.makarcudra.sk/
https://bandzone.cz/_113835?at=dashboard

Zdroj: TS