Na druhé pokračování party PUSH dorazí Adam Port!

Jsme moc rádi, že vám můžeme představit další neokoukaná jména zářijového PUSH! Po úvodním vydání tohoto mladého konceptu, které proběhlo pozitivně a nad naše očekávání, jsme pro vás připravili druhé pokračování.

Opět se můžete těšit na dvě hudbou nabitá podia, videomapping a vizualizace z dílny KinoCirkus a samozřejmě na zajímavého headlinera!

Naší hlavní myšlenkou je vozit do Čech jména, která se líbí nejen nám, ale o kterých si myslíme, že jejich zvuk a působení na scéně není jen o dobrém PR, ale především o tom nejdůležitějším – o hudbě.

Proto jsme velmi rádi, že naše pozvání přijal německý Dj a producent ze stáje Keinemusik a Cocoon – Adam Port, který se v České republice představí vůbec poprvé. Těšit se můžete na jeho odlišné podání hudby, v kterém neexistuje tunelové vidění v rámci hudebních škatulek, ale snaží se zdůrazňovat zajímavé aspekty jednotlivých hudebních stylů, jejich groove a sofistikovanost.

Ať už Adam Port sáhne na cokoliv v odvětví house nebo techna, můžete si být jisti, že svým posluchačům předloží mnohem bohatší styl – jeho vlastní.

Druhým hostem hlavní scény je pro naše publikum již dobře známý pro jeho skvělý a velmi citlivý výběr tracků – maďarský hudební labužník Chaab.

Úvod večera jsme tentokrát svěřili do rukou člověka, u kterého lidé šílejí po jeho kolážích hudby, citu pro hudbu a precizní DJské technice, která z něj dělá bravurního vypravěče novodobého příběhu horečky sobotní noci – Felixe!

Poprvé a plánovaně se v b2b setu představí rezidenti konceptu PUSH! – Da Moon a Yacube. Celý program hlavního podia uzavře, již už klasicky, třetí rezident – Random.

Samozřejmě nechybí ani druhá stage kterou tentokrát obsadí kluci se známého seskupení Just Like That – Alex Neivel a Pat Heart. I oni si pro vás chystají zajímavého hosta. Nebudou chybět originální dekorace a příjemné posezení v lounge stylu – ideální kombinace pro oddych a místo pro nabrání dalších sil.

Více informací se dozvíte na Facebook eventu. 20. září se vidíme, přátelé!

Oficiální stránka Push party: www.pushparty.cz
Facebook event.: www.facebook.com/events/658430114245057

PUSH_web_small

Zdroj: Storm club