Na CITYFESTe Piešťany vystúpia DAVID KOLLER Band, The Paranoid aj Billy Barman, napriek hviezdnym menám bude VSTUP ZDARMA!

Organizátori festivalu CityFest Piešťany vypúšťajú prvé tri mená v line-upe. Napriek hviezdnemu obsadeniu bude aj 3. ročník festivalu ÚPLNE ZDARMA. Cityfeste Piešťany 2016 sa uskutoční 27-29. Mája na Námestí slobody.

David Koller Band

Prvým zo zahraničných headlinerov CityFestu je DAVID KOLLER, frontman legendárnej kapely LUCIE. David Koller je jeden z najúspešnejších českých interpretov, ktorý sa na hudobnej scéne pohybuje neuveriteľných 30 rokov. Okrem množstva ocenení sa stal štvornásobným českým zlatým slávikom (v ankete kapela roka), päťnásobným víťazom českej Grammy a je označovaný za kráľa českého big beatu. Na festivale zaznejú aj jeho nesmrteľné hity.

https://www.youtube.com/watch?v=FLxdvV7t4cc

DAVID-KOLLER

Billy Barman

Druhým oznámeným interpretom je Bratislavská indie-rocková skupina Billy Barman, ktorá poteší aj náročnejšie publikum. Skupina vydala doposiaľ dva albumy a pochváliť sa môže titulmi ako album roka, singel roka či najlepšia koncertná kapela podľa Radiohead Awards. Spevák skupiny je zároveň organizátorom jedného z najväčších slovenských festivalov – Grape.

BILLY-BARMAN

The Paranoid

Rockové publikum poteší aj skupina The Paranoid.

PARANOID

Zdroj: Organizátor