Mukatado natočili videoklip k olympijskej hymne!

Kapela MUKATADO prednedávnom nahrala oficiálnu skladbu Slovenského olympijského tímu, ktorý bude súťažiť na tohtoročnej olympiáde v Londýne. Pesnička „VŠETKO SA DÁ“ už o pár dní bude mať aj svoju obrazovú podobu, kapela sa totiž k nej rozhodla natočiť aj videoklip.

Mukatado

„Tak, ako pri prvých dvoch, aj pri tomto videoklipe sme spolupracovali s režisérom Martinom Hudákom. Spolupráca s Maťom je vždy veľmi príjemná, poznáme sa dlhšie, sme kamaráti a jeho práci absolútne dôverujem,“ prezradila Janka z Mukatada.

Mukatado

„Čo sa týka nášho nového klipu, môžem prezradiť, že celá kapela sa v ňom objaví aj v oficiálnej olympijskej kolekcii :-),“ dodala Janka.

Mukatado

O speváčkin styling v klipe sa postaral Andrej Kusalik, vizáž mala pod palcom Slávka Šokoťková a oficiálnu olympijskú kolekciu pre všetkých členov Mukatada poskytla spoločnosť ALPINE PRO.

Mukatado

„Som veľmi rád, že sme zvolili recesistický prístup k videoklipu na olympijský song. Ja osobne vnímam šport ako nejakú pridanú hodnotu k životu a myslím si, že by sa mal brať s ľahkosťou a zábavou. Nie smrteľne vážne, pretože aj o tom sú podľa mňa olympijské hry,“ prezradil o novom klipe Mukatada režisér a producent Martin Hudák. „A myslím si, že ani hudbu netreba brať extra smrteľne vážne. Keď príde reálna hrozba pre ľudstvo, tak toto bude prvý priemysel, ktorý sa stane zbytočným. Showbiznis a Šport :),“ dodal Martin Hudák.

Mukatado

Olympijská hymna v podaní Mukatada dokonca odznie aj naživo počas Olympiády, kapela vystúpi v Londýne 4. augusta spoločne s Richardom Müllerom v oficiálnej fanúšikovskej zóne Slovenska na Great Portland Street.

Zdroj: Andrea Pivarciova, manager MUKATADO
Publikoval: Redakcia GREGI.NET