Moonspell sa predstavia 4. júna v Košiciach!

Košice v júni po prvýkrát navštívi legenda gothic metalu – MOONSPELL z Portugalska, ktorá nedávno vydala nový album Alpha Noir. Slovenským fanúšikom predstaví nielen túto horúcu novinku, ale samozrejme aj skladby zo svojich legendárnych albumov Wolfheart alebo Irreligious.

Moonspell tento rok oslavujú už neuveriteľné 20. výročie a počas tohto obdobia vydali už desať plnohodnotných albumov, aktuálny Alpha Noir je teda ich jubilejný. Takmer desať rokov majú Moonspell stabilnú zostavu, pričom traja z aktuálnych členov sú zakladateľmi kapely. Najvýraznejším z nich je bez pochýb charizmatický frontman so zamatovým hlasom, Fernando Ribeiro.

Na rozdiel od festivalových vystúpení, MOONSPELL v Košiciach majú odohrať plnohodnotný set, k čomu pripočítajte klubovú atmosféru a dostanete výnimočný zážitok pre všetkých fanúšikov tejto skvelej kapely, ktorý si nepochybne koncert dokonale vychutnajú! Ako predkapela sa predstaví výborná slovenská dark/doom metalová kapela DOOMAS. Vstupenky na tento koncert, ktorý sa uskutoční 4.6. 2012 v košickom klube Collosseum, je možné zakúpiť v predpredaji v sieti Ticketportal za 17 eur alebo priamo v klube za 15 eur.

https://moonspell.com/
https://www.myspace.com/moonspell

MOONSPELL v Košiciach
4.6. 2012. , Košice, Collosseum
15 eur v klube
17 eur Ticketportal
19 eur na mieste

Zdroj: Apocalypse Booking
Publikoval: Redakcia GREGI.NET